Oficjalnie: 8-9 marca Sejm zajmie się ustawą „Aborcja to Zabójstwo”

Fundacja Życie i Rodzina dostała oficjalne potwierdzenie: 8 marca 2023 w Sejmie odbędzie się I czytanie projektu „Aborcja to Zabójstwo”. Pod ustawą, która pozwoli skutecznie walczyć z tzw. „podziemiem aborcyjnym”, podpisało się 150 tysięcy Polaków. Teraz od posłów zależy, czy w Polsce skończy się bezkarna aktywność morderców dzieci.

AKTUALIZACJA: Sejm zmienił datę i godzinę I czytania ustawy „Aborcja to Zabójstwo” – wyznaczono datę 7 marca 2023 (wtorek) na godziny między 19.15 a 21.15. Po debacie ma nastąpić głosowanie nad projektem.

Aborcjoniści prowadzą systemową działalność, by zabić jak najwięcej dzieci. Wykorzystując luki prawne namawiają oraz wspierają w mordowaniu. 150 tysięcy obywateli powiedziało STOP temu odrażającemu procederowi. Znamy już datę, kiedy posłowie zajmą się projektem. Pierwsze czytanie odbędzie się w Sejmie 8 marca 2023 (wstępnie zaplanowane na godzinę 18.45), a głosowanie nad projektem 9 marca – to 80. rocznica wprowadzenia wolnej aborcji dla Polek przez Adolfa Hitlera.

„Już za kilkanaście dni przekonamy się, czy posłowie wysłuchają głosu obywateli i staną w obronie bezbronnych dzieci, czy też pozwolą na dalsze bezkarne zabijanie tych, którzy sami nie mogą się bronić” – powiedział Krzysztof Kasprzak, pełnomocnik inicjatywy.

Aborcja to Zabójstwo” – o co chodzi w projekcie?

Zmiany w prawie, które wprowadza „Aborcja to Zabójstwo”, pozwolą na skuteczne ściganie tzw. „podziemia” aborcyjnego. Prokuratorzy dostaną odpowiednie narzędzia, aby w końcu móc pociągać aborcjonistów do odpowiedzialności.

Projekt doprecyzowuje i dodaje nowe przepisy, które pozwolą skutecznie karać: prowadzenie wszelkich infolinii aborcyjnych, umożliwianie tzw. „turystyki aborcyjnej”, osoby produkujące i rozpowszechniające materiały z instruktażem, jak samodzielnie zrobić aborcję oraz osoby nakłaniające do aborcji.

Pełen tekst ustawy i jej uzasadnienie można znaleźć na stronie www.AborcjaToZabojstwo.pl.

Zadzwoń do posła

Najbliższe dni to najlepszy czas, aby zadzwonić do swojego posła i powiedzieć mu, że ma poprzeć ustawę. Pamiętaj, że posłowie to pracownicy zatrudnieni do swojej pracy właśnie przez Ciebie! Na stronie www.ZadzwonDoPosla.pl znajdziesz kontakty do biur poselskich. Działaj!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.