O zabijaniu dzieci w toruńskim szpitalu im. Rydygiera jest coraz głośniej

21 maja  przed gmachem Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu, odbyła się kolejna pikieta antyaborcyjna Fundacji Życie i Rodzina. Tragedią nienarodzonych dzieci, które są zabijane w aborcji w tym szpitalu, szeroko interesują się media. Tego dnia pojawiła się Telewizja Trwam, która kręciła reportaż.

Pikieta trwała od godziny 13.00 do 15.00. Było nas ponad pięćdziesięcioro, w tym wielu młodych. Podczas akcji rozdawaliśmy ulotki informacyjne na temat okrutnego zabijania nienarodzonych dzieci w toruńskim szpitalu. Oprócz tego odmawialiśmy różaniec w ich intencji. Widzieliśmy, jak szokujące zdjęcia abortowanych dzieci ukazane na plakatach wyrywały mijających nas ludzi z obojętności. Wiele osób, które  nie były świadome ogromu zbrodni w naszym mieście, podchodziło i chciało się dowiedzieć czegoś więcej.

Nasza akcja jest przede wszystkim skierowana do dyrekcji placówki szpitalnej, ale także do wszystkich ludzi, którym leży na sercu dobro dzieci. Już niebawem, bo od września, będziemy zbierali podpisy pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą, mającą na celu polepszenie bezpieczeństwa prawnego dzieci jeszcze nie urodzonych. Protest taki jest więc także miejscem, gdzie konsolidujemy siły i informujemy o szczegółach oraz możliwości przyłączenia się do zbiórki.

Na pikiecie nie po raz pierwszy pojawiły się media. Tego dnia nagrywano materiał filmowy o naszym proteście dla Tv Trwam. Dzięki telewizji, która jest skutecznym środkiem przekazu, możemy poruszyć sumienia wielu osób.

Na naszym profilu facebookowym można obejrzeć krótkie filmy z pikiety:

Toruń_film1

Toruń_film2

Przedstawiamy również naszą fotorelację z akcji

[masterslider id=”25″]

Emilia Komar

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.