Nowi proliferzy w Kaliszu

W dniu  29 października w Kaliszu odbyło się szkolenie dla obrońców życia i rodziny.

Uczestników przede wszystkim łączył młody wiek, działalność narodowa oraz głębokie zainteresowanie tematem obrony życia. Ta żywa chęć działania generowała mnóstwo pytań oraz zainteresowanie pogłębianiem wiedzy. Żaden z kursantów nie brał jeszcze udziału w tego rodzaju kursie lub w pikiecie antyaborcyjnej, ale teraz mamy już narzędzia do działania i zaczynamy akcje w naszym mieście.
Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze. Prowadzący przedstawił przygotowany przez siebie program, ale też uwzględnił zagadnienia, które najbardziej trapiły kursantów. Szczególnie istotne było nakreślenie skali problemu aborcji i homopropagandy oraz potrzeba mówienia prawdy o zabijaniu nienarodzonych i o dewiacjach. Szkolenie miało również charakter praktyczny, przeprowadzono ćwiczenia dotyczące skutecznego działania.
Małgorzata Nowak

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.