Nie ma zgody na dewiacje! Kontrmanifestacja na paradzie LGBT w Warszawie

Ulicami Warszawy przeszła kolejna parada LGBT z prezydentem miasta Rafałem Trzaskowskim na czele. Promocja zboczeń, ekshibicjonizm – wszystko z udziałem nastolatków, a nawet kilkuletnich dzieci. Przyszliśmy tam z prawdą i sprzeciwem wobec nachalnej propagandy wynaturzeń.

Największe firmy i koncerny wspierają promowanie homoseksualnego stylu życia, niebezpiecznych zachowań takich jak np. tranzycja. Logotypy znanych firm zdobiły platformy, na których przemieszczały się poszczególne grupy uczestników parady. Homofobia i dyskryminacja LGBT jest totalnym mitem, mamy raczej do czynienia z faworyzowaniem gejów i lesbijek. Młodzi ludzie wabieni muzyką, gwarancją dobrej zabawy i akceptacją dla wszelkich perwersji chętnie biorą udział w paradach. Niestety zło wciąga także najmłodsze dzieci, a działacze LGBT nie hamuja się i oswajają je ze zboczeniami.

6-kolorów, którymi bombardują nas zewsząd homoaktywiści symbolizuje najgorsze – wynaturzenia, pedofilię, przemoc i gwałty. Dlatego Fundacja Życie i Rodzina zorganizowała kontrmanifestację i protestowała przeciw kolorowej propagandzie.

Zobacz relację z naszej kontrmanifestacji.

Kontrmanifestacja na paradzie
Kontrmanifestacja na paradzie

Kontrmanifestacja na paradzie

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.