Naukowcy potwierdzają: gen „homo” nie istnieje

Ile razy słyszeliście, że homoseksualiści są tacy, bo takimi się urodzili? Z badań naukowych wynika, że podobne twierdzenie to zwykła bzdura. Na powstawanie tej przypadłości wpływa środowisko i kultura. Niektóre dane wskazują, że skłonności homoseksualne mogą być indukowane przez okoliczności zewnętrzne, środowisko życia, rodzaj odebranej edukacji.

Grupa naukowców z Broad Massachusetts Institute of Technology przy współpracy z kolegami z Uniwersytetu Harvarda oraz z włoskim naukowcem Andrea Ganna badała wpływ różnych wariantów genetycznych na to, w jakiego rodzaju związki dany człowiek będzie się angażował. Próba objęła dane genetyczne 478 tysięcy osób. Jest to jak dotąd największa grupa, na jakiej pracowali naukowcy. Wyniki opublikował w 2019 roku prestiżowy magazyn „Science”.

Gen „homo” nie istnieje – teoria została obalona

Naukowcy podkreślają, że choć wcześniejsze badania sugerowały istotną rolę czynników genetycznych, to w badaniu uwzględniającym próbę stukrotnie silniejszą, taka hipoteza upada.

I to nie jedyne badanie, które sugeruje wpływ otoczenia na kształtowanie się nietypowych zachowań seksualnych. Dane pozyskane w latach 2012 – 2017 przez Instytut Gallupa w USA pokazują, że liczba homoseksualistów wśród osób młodych (urodzonych w l. 1980 – 1999) zwiększyła się w tym czasie z 5,8% do aż 8,2%. To wzrost o 50 %.

Propaganda homoseksualna kreuje tożsamość młodzieży

Tak więc, gen „homo” nie istnieje, ale homopropaganda już tak. Zyskuje ona z roku na rok coraz powszechniejszą akceptację. Jest aplikowana młodzieży np. w formie warsztatów równościowych, tekstów kultury, przyjmowana i obecna w grupie rówieśniczej. Okazuje się, że nie pozostaje bez wpływu na tożsamość młodego człowieka. Mówiąc wprost: środowisko LGBT poprzez swoje wpływy w przestrzeni publicznej, edukacji i kulturze infekuje dzieci i młodzież tak, że coraz więcej z nich zaczyna deklarować się jako geje lub lesbijki.

Warto o tym pamiętać, gdy po raz kolejny usłyszymy, że kontakt młodych ludzi z homoseksualnymi działaczami na pewno nie zaszkodzi. Albo, że może nawet pomóc w rozwoju dziecka, nauczyć je szlachetności, zrozumienia czy tolerancji…

tekst: Krzysztof Kasprzak

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.