„Miało nie żyć” – pierwsze wrażenia z premiery filmu

Premiera filmu "Miało nie żyć" 8 kwietnia

W ostatni poniedziałek 8 kwietnia odbyła się premiera przygotowanego przez Fundację Życie i Rodzina filmu dokumentalnego ,,Miało nie żyć”. Naoczni świadkowie mówią o tym, jak wyglądają realia aborcji w polskich szpitalach – jakie są procedury, jak mordowane są dzieci i co dzieje się z tymi, które przeżyją aborcję. Te wstrząsające historie wydarzyły się naprawdę. Opowiadają o nich pracownicy oddziałów ginekologiczno-położniczych, noworodkowych i sal porodowych, którzy osobiście zetknęli się z procederem mordowania dzieci.

W poniedziałek w Centrum Prasowym Foksal sala na premierze była całkowicie zapełniona. Widać, że los dzieci nienarodzonych nie jest Polakom obojętny! Film wycisnął wiele łez wzruszenia, a także oburzenia, że w naszej rzeczywistości dopuszcza się do tak wielkiego bestialstwa. Po pokazie był czas na pytania i dyskusję. Ta część spotkania poprzedzona była długą ciszą, bo widzowie nie mogli wyjść z szoku po tym, co zobaczyli w filmie.

Premiera filmu ,,Miało nie żyć” to mocny głos sprzeciwu w toczącej się obecnie w Polsce debacie nad rozszerzaniem dostępu do aborcji. Głos, że każda aborcja to odrażająca zbrodnia. Jest to prawda, wobec której nie da się przejść obojętnie.

Zorganizuj pokaz u siebie!

Chcemy umożliwić pokazy filmu wszędzie, gdzie zgłoszą się chętni. Tych z Państwa, którzy chcieliby zorganizować pokaz filmu u siebie, prosimy o zgłaszanie się na kontakt@ratujzycie.pl

Pomóż nam w nagłośnieniu i rozpowszechnieniu filmu! https://www.ratujzycie.pl/wesprzyj

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.