„Miało nie żyć” – premiera filmu dokumentalnego o aborcji w polskich szpitalach

miało nie żyć film o aborcji

W najbliższy poniedziałek 8 kwietnia 2024 odbędzie się premiera przygotowanego przez Fundację Życie i Rodzina filmu dokumentalnego ,,Miało nie żyć”. Naoczni świadkowie mówią o tym, jak wyglądają realia aborcji w polskich szpitalach – jakie są procedury, jak mordowane są dzieci i co dzieje się z tymi, które przeżyją aborcję. Te wstrząsające historie wydarzyły się naprawdę. Opowiadają o nich pracownicy oddziałów ginekologiczno-położniczych, noworodkowych i sal porodowych, którzy osobiście zetknęli się z procederem mordowania dzieci.

Fundacja Życie i Rodzina zaprasza na premierę filmu ,,Miało nie żyć”, która odbędzie się 8 kwietnia 2024 r. o godz. 20:00 w Centrum Prasowym Foksal przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie. Wstęp jest wolny i bezpłatny. Wydarzenie poprowadzi red. Paweł Zdziarski.

Film ,,Miało nie żyć” to mocny głos sprzeciwu wobec aborcji w toczącej się obecnie debacie. Dokument pokazuje, że każda aborcja to odrażająca zbrodnia. Przyjdź na premierę i przekonaj się sam!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.