Maryja z brodą i Święta Rodzina jako para gejów w Siegessäule. Homoaktywiści znów prowokują

Grudniowe wydanie niemieckiego magazynu dla LGBT „Siegessäule” ukazało się ze skandaliczną okładką uderzającą w katolików – Święta Rodzina przedstawiona jest jako para jednopłciowa, a Dzieciątko Jezus trzyma na rękach Maryja z brodą.

Skandaliczna okładka Siegessäule

Kolejny raz działacze LGBT kpią ze świętych dla katolików symboli i postaci. Tym razem prowokacji dokonał popularny w Berlinie magazyn „Siegessäule” nawiązując do świąt Bożego Narodzenia. W rolę Matki Bożej z brodą wcielił się zdeklarowany homoseksualista, model i Ambasador Dobrej Woli Parlamentu Europejskiego ds. ruchu LGBT – Riccardo Simonetti. Na swoim profilu na Facebooku opublikował zdjęcie okładki z komentarzem (wpis usunął, ale w internecie nic nie ginie):

„Skoro ignorujemy fakt, że Jezus nie był biały, równie dobrze możemy uwierzyć, że Dziewica Maryja miała brodę, bo dlaczego nie? Czuję się bardzo dumny i zaszczycony, że znalazłem się w grudniowym numerze tak queerowej instytucji, jaką jest „Siegessäule Magazin”.

Siegessäule
Siegessäule
Riccardo Simonetti z flagą Unii Europejskiej w barwach LGBT

Katolicy oburzeni

W sieci zawrzało. Oburzeni bluźnierczą okładką katolicy podnieśli głos. W komentarzach w mediach społecznościowych wyrazili swój sprzeciw wobec zachowania homoaktywisty:

„Współczuję ci, że musisz uciekać się do tego rodzaju bluźnierstwa, by zwrócić na siebie uwagę. Niech Pan zmiłuje się nad twoją duszą”

„Proszą o szacunek, ale nie szanują wiary innych ludzi, to jest bluźnierstwo!”

„Czy będzie wersja muzułmańska przed Ramadanem? Czy jesteś wystarczająco odważny, czy jesteś tchórzem?”

Pozwolę sobie przedstawić ambasadora #LGBTQ Parlamentu Europejskiego. Jak inaczej mogłaby słynna tolerancyjna i pełna szacunku społeczność tęczowa świętować Adwent, jeśli nie z bluźnierczą, bezsensowną prowokacją? Udostępnij to i użyj hashtag #RespectAdvent , aby wezwać Simonettiego do rezygnacji.”

Przesuwanie granic

Po raz pierwszy motyw kobiety z brodą pojawił się w mediach w 2014 r. kiedy to na scenę Konkursu Piosenki Eurowizji wszedł gej Thomas Neuwirth w stylizacji – drag queen Conchity Wurst. Swoim występem wywołał skrajne emocje – przede wszystkim ogromny skandal i obrzydzenie. Zadziała się rzecz bezprecedensowa – granica pokazywania płci została przesunięta. I o to właśnie chodzi działaczom LGBT takim jak Neuwirth czy Simonetti.

maryja z brodą
Conchita Wurst na Eurowizji / Fot. Albin Olsson – Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=32741853

Aktywiści LGBT chcą, by społeczeństwo zaakceptowało wszelkie wynaturzenia i dewiacje, jakie przejawiają. Chcą, by ich chore postrzeganie rzeczywistości zostało uznane za normę. Swoimi prowokacjami udowadniają, że to nie walka o”równość” i „tolerancję”, którymi się zasłaniają. To chęć całkowitego obalenia i wyparcia naturalnego, chrześcijańskiego i konserwatywnego porządku społecznego, moralnego i seksualnego. W tym celu stosują metodę ośmieszania, przesuwania granic i bombardowania normalnych ludzi swoi chorymi fetyszami i zboczeniami. Stosują to również wobec dzieci – publiczne biblioteki w USA zajęły się promowaniem ideologii LGBT wśród małych dzieci poprzez organizacje wydarzeń z udziałem tzw. Drag Queens.

Tekst: Faustyna Rewucka

Conchita Wurst
Riccardo Simonetti i Thomas Neuwirth

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.