Marsze LGBT napędzają zbiórki podpisów pod ustawą #StopLGBT!

Już po raz czwarty ulicami Katowic przeszedł w sobotę tzw. „marsz równości”, tym razem pod hasłem „Kochać wolno(ść)”.

Dla wolontariuszy Fundacji ŻiR była to doskonała okazja do zorganizowania zbiórki podpisów pod projektem ustawy StopLGBT i do pokazania prawdy o postulatach homoaktywistów. Przy stoliku i banerze zachęcającym do złożenia podpisu dumnie powiewała biało-czerwona flaga wzywająca do uwolnienia naszej Ojczyzny spod wpływów homoideologii.

Organizatorzy marszu nie kryli swoich żądań. Chcą zmian takich zmian prawnych, aby uprzywilejować grupy LGBT i zakazać jakiejkolwiek ich krytyki! Postulują też indoktrynację dzieci w szkołach, pracowników instytucji publicznych, otwarcie żądają homoadopcji.  Sześciokolorowym manifestantom nie zabrakło nawet wstydu, by żądać od wiernych Kościoła Katolickiego reakcji na „przejawy nienawiści i dyskryminacji, których dopuszczają się hierarchowie kościelni”. Jako ową „nienawiść” określają nauczanie Kościoła na temat godności człowieka, małżeństwa i rodziny.

To już druga homoparada, która przeszła w tym roku ulicami naszego kraju. Każda kolejna jest równie obrazoburcza i nieprzyzwoita. Potrzeba jak największej mobilizacji Polaków dla inicjatywy #StopLGBT, która jest wielkim egzaminem naszego człowieczeństwa, przywiązania do wartości chrześcijańskich i narodowych. Biorąc w niej udział odbudowujemy fundamenty cywilizacji i wspólnoty Ojczyzny. Mamy czas do końca października, by wspólnie zdać ten egzamin na najwyższą ocenę!

Tekst: Monika M. Zając

[rl_gallery id=”6333″]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.