MARSZAŁEK SEJMU PRÓBUJE UTRĄCIĆ INICJATYWE OBYWATELSKĄ #STOPLGBT

Marszałek Sejmu próbuje zablokować obywatelską inicjatywę, która  zmierza do wzmocnienia ochrony małżeństwa i rodziny przed homoideologią. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop LGBT” składa więc do Sądu Najwyższego skargę kasacyjną na decyzję Marszałka.

Gdy ponad 200 tysięcy obywateli domaga się powstrzymania promocji ideologii LGBT – Marszałek Sejmu stawia coraz to nowe przeszkody i wyszukuje kruczki prawne, aby złożony w listopadzie tego roku projekt ustawy nie został dopuszczony do rozpatrywania przez Sejm.

Inicjatywa StopLGBT to przede wszystkim wielki obywatelski wysiłek w obronie rodziny. Trzy miesiące zbiórki pod zakazem organizowania homoparad odbyły się w niezwykle trudnych warunkach związanych z ogłoszeniem przez rząd epidemii. Tysiące wolontariuszy poświęcało swój czas i energię, a wszystko to wśród ataków ze strony homolobby i lewicowych mediów.

Politycy są niechętni do obrony rodziny przed homoideologią

Wydawałoby się, że zakaz głoszenia, że płeć jest niezależna od biologii czy domagania się homoadopcji to sprawy niekontrowersyjne. Tymczasem od początku widać było niechęć polityków do projektu chroniącego Polskę przed homopropagandą. Próby utrącenia inicjatywy pod pretekstami proceduralnymi to zwykłe uciekanie od spraw fundamentalnych dla Polski. Podpisy obywateli zostały pozytywnie zweryfikowane przez Kancelarię Sejmu, jednak Marszałek próbuje dowodzić, że zgłoszony projekt jest niemożliwy do rozpatrzenia, choć w sierpniu taki właśnie projekt zarejestrowała.

Powolna kapitulacja przed homolobby

Sprawa wpisuje się w kontekst związany z ostatnią porażkę polskiej dyplomacji w Brukseli, gdzie umożliwiono stosowanie mechanizmu „fundusze za praworządność”. Nie jest tajemnicą, że jedną z najważniejszych „wartości” wymuszanych przez organy Unii Europejskiej jest kolonizacja ideologiczna państw członkowskich pod dyktando ruchu LGBT. Próby utrącenia inicjatywy obywatelskiej #StopLGBT wpisują się w trend stopniowej kapitulacji polskiego rządu przed homoideologią.

„Jako Komitet Inicjatywy Ustawodawczej składamy skargę do Sądu Najwyższego aby głos obywateli został uwzględniony a Sejm rozpatrzył projekt ustawy. Chcemy, aby prawo w Polsce chroniło rodziny przed wrogą im ideologią, a rządzący pochylili się nad postulatami wyrażonymi przez 200 tysięcy Polaków zamiast szukać wymówek, aby projektem się nie zajmować.”  – powiedział Krzysztof Kasprzak, pełnomocnik inicjatywy.

Sąd Najwyższy powinien rozstrzygnąć skargę w ciągu 30 dni. Jeśli tak się nie stanie, Fundacja Życie i Rodzina zapowiada kolejną zbiórkę pod analogicznym projektem na wiosnę 2021 roku. Nie pozwolimy politykom uciekać od tematów ważnych dla polskiego społeczeństwa.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Szwajcarskie władze na ponad rok odebrały rodzicom 16-letnią córkę. Wszystko dlatego, że rodzice sprzeciwili się

23 lipca, 2024

Homopropaganda wdziera się do świata najmłodszych. Szwedzka dziennikarka i pisarka Lisa Bjärbo napisała książkę dla

22 lipca, 2024

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.