Lublin: walczymy o zakaz aborcji

Pierwszego dnia grudnia odbyła się kolejna pikieta antyaborcyjna lubelskiej komórki Fundacji Życie i Rodzina. Mimo chłodnej, zimowej aury wolontariusze postanowili stanąć przed miejskim ratuszem i przypominać o dzieciach, które w majestacie prawa są zabijane.

Jak się okazuje, działalnością pro-life interesuje się w naszym mieście sporo osób. Oprócz przechodniów, którzy w pośpiechu mijali baner przerażeni okrucieństwem aborcji, pojawiali się również zainteresowani protestem. Pewien mężczyzna nagrał z nami wywiad, aby później wykorzystać go na swojej stronie internetowej, na której umieszcza materiały o szacunku do życia od poczęcia. Zainteresowany ideą walki o zakaz aborcji postanowił przyłączyć się do kolejnych akcji.

W trakcie pikiety informowaliśmy Lublinian, że posłowie nie robią nic, aby uchwalić prawo, które uratuje poczęte dzieci przed śmiercią. Politycy wygłaszają populistyczne deklaracje, z których nic nie wynika, powołują się na wielkie znaczenie, jakie mają dla nich Bóg i Maryja, równocześnie dając przyzwolenie na legalne mordowanie ludzi. Tym bardziej nie możemy ustać w działaniach, które zapobiegną przemocy względem najbardziej bezbronnych.

Kolejne lubelskie pikiety już niebawem, przyłącz się do nas!

Izabela Durma

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.