Lekarz w służbie ideologii promującej zabijanie dzieci?

We wtorkowe południe 21 marca po raz kolejny stanęliśmy na głównej ulicy Białej Podlaskiej, żeby świadczyć o prawdzie na temat aborcji. Skutki tego, co ideologia śmierci nazywa zwykłym „zabiegiem” docierały do licznych przechodniów robiących zakupy na deptaku na Brzeskiej, a także do wracającej ze szkoły młodzieży. Szczególnie zaś obraz poruszył pewnego mężczyznę podającego się za lekarza.

Mężczyzna ów najpierw wyśmiewał nas, że zdjęcia abortowanych dzieci, które pokazujemy, to kłamstwo. Na naszą odpowiedź, że w takim razie niech pokaże nam jakiekolwiek inne – „odkłamane” – zdjęcia powiedział, że… zaprasza do najbliższego szpitala, to nam zaprezentuje aborcję! Co więcej, ten podający się za lekarza człowiek wielokrotnie podkreślał, że nie mamy pojęcia o nauce, bo o dziecku możemy mówić dopiero od urodzenia. Wychwalał przy tym działania abortera prof. R. Dębskiego i powoływał się na bliską znajomość z nim.

Stan wiedzy i przekonania tego mężczyzny były przerażające! Na nasze argumenty oparte na podstawowej wiedzy biologicznej o początkach istoty ludzkiej, odrębnym kodzie genetycznym poczętego dziecka, potrzebie wsparcia i opieki nad niepełnosprawnymi dziećmi i dorosłymi, zamiast promowania ich zabijania przed urodzeniem – odpowiadał tylko śmiechem i powtarzał wcześniejsze slogany, że „to nie jest dziecko”. Nie docierały do niego nawet słowa dwojga naszych wolontariuszy – rodziców dzieci, spośród których jedno jest właśnie niepełnosprawne. Był zapatrzony tylko w swoje quasi-naukowe wywody.

Takie rozmowy przekonują nas tylko o potrzebie mówienia prawdy. Ideologia promująca zabijanie niewinnych wciąż zbiera swoje żniwo. Nie pozwolimy na jej rozprzestrzenianie się. Już niedługo kolejne akcje!

[masterslider id=”20″]

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.