Ks. Mirosław Matuszny nękany przez poseł-aborcjonistkę Katarzynę Kotulę

mirosław matuszny

Katarzyna Kotula, poseł Lewicy, podała do sądu ks. Mirosława Matusznego, proboszcza parafii bł. Karoliny Kózkówny w Snopkowie pod Lublinem. Chodzi o grafikę, którą ksiądz podał dalej na Facebooku kilka dni po wyroku Trybunału Konstytucyjnego o aborcji eugenicznej.

Kim jest Katarzyna Kotula? To jedna z najbardziej agresywnych aborcjonistek w Sejmie. Właśnie uzyskała reelekcję i także w tej kadencji będzie starała się o to, by w Polsce zabijało się jak najwięcej poczętych dzieci. Przedstawia się jako liderka grupy ds. aborcji Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem. Uczestniczyła i współorganizowała wulgarne strajki, które przetaczały się przez Polskę jesienią 2020 roku. Kotula wsławiła się między innymi reklamowaniem przestępców aborcyjnych i ich telefonu. Towarzyszyła w sądzie Justynie W. skazanej za dostarczenie środków poronnych do aborcji, współpracuje z mordercami dzieci zrzeszonymi w Aborcyjnym Dream Teamie oraz w innych organizacjach aborcyjnych.

Ksiądz Mirosław Matuszny od wielu lat skupia wokół siebie środowiska konserwatywne i prolajferskie w Lublinie i okolicach. Prowadził nam na ulicy Publiczne Różańce, gdy przez miasto szła parada LGBT. W swoich homiliach często naucza o potrzebie ochrony dzieci przed aborcją i demoralizacją. O działaniach homoaktywistów mówił wprost: to sodomicki terror, któremu trzeba się przeciwstawić w imię Chrystusa. Nienawidziły go za to lewicowe media i donosiły do kurii, że jest złym kapłanem (sic!). W czasie lockdownu chodził po ulicach Lublina z relikwiami św. Antoniego i błogosławił mieszkańcom. Za swój ewangeliczny radykalizm został usunięty z parafii na lubelskiej Starówce do wsi Snopków. Przyciągnął tam za sobą rzesze wiernych.

Kotula podała księdza do sądu w Szczecinie, aby miał dodatkowy kłopot z dojazdami na sprawy. To aż 740 km od Snopkowa! Każdy dojazd oznaczałby także pozbawienie wiernych w parafii opieki duszpasterskiej oraz Mszy Świętej i nabożeństw – w tym niewielkim kościele posługuje tylko proboszcz i nie ma żadnego księdza na zastępstwo. Tak mszczą się na obrońcach życia zwolennicy aborcji.

Sprawę prowadzi zespół prawny Fundacji Życie i Rodzina. W pierwszym kroku prawnikom udało się przenieść proces ze Szczecina do Lublina – to już nasz ogromny sukces i ułatwienie dla nękanego księdza! Teraz to Kotula i jej prawnicy będą dojeżdżać 740 km w jedną stronę na każdą rozprawę.

W poniższym nagraniu ksiądz Mirosław Matuszny sam mówi o całej sprawie. W materiale można też zobaczyć grafikę, za której udostępnienie poseł Kotula zorganizowała sprawę przeciw dzielnemu kapłanowi.

Środowiska czarnego protestu przyjęły za swój znak błyskawicę – takiego samego symbolu używali niemieccy naziści. Sprawa będzie się więc toczyła o to, aby wymusić poprawność polityczną i nie pozwolić na tworzenie naturalnych skojarzeń. Kto nie zna historii, skazany jest na jej powtórzenie…

Wesprzyj księdza Mirosława

Gorąco prosimy o wsparcie księdza Mirosława, by obronił się przed posłanką-aborcjonistką. Każda wpłata ma znaczenie.

Wpłat można dokonywać na konto Fundacji Życie i Rodzina z dopiskiem „ks. Matuszny”.

Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Kod SWIFT: BIGBPLPW

Można też skorzystać z systemów przelewowych / Blik/ wpłat kartą pod linkiem www.RatujZycie.pl/wesprzyj

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.