Krzysztof Kasprzak odpowiada Gabrieli Morawskiej-Staneckiej

Krzysztof Kasprzak: Aktywistce LGBT pełniącej funkcję Wicemarszałek Senatu nie spodobało się moje wystąpienie w sprawie projektu obywatelskiego #StopLGBT. Ponieważ ma inne zdanie, postanowiła złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przeze mnie przestępstwa.

To homoterror w praktyce, o tym właśnie wspominałem z mównicy sejmowej. Powiesz garść faktów historycznych niewygodnych dla LGBT, powiesz o związkach LGBT z wykorzystywaniem seksualnym dzieci, a przerażona lewica próbuje wysłać Ci prokuratora. Na razie oczywiście tylko prokuratora. To co dzieje się na Zachodzie gdy lewica się rozbestwi, to mogliśmy widzieć przy okazji procesu Kyle Rittenhouse’a. Chłopak, broniąc się przed linczem, zastrzelił agresorów (notabene notowanych przestępców, m.in. pedofila). Lewica zafundowała mu kuriozalny proces tylko dlatego, że w stanie rządzą Demokraci i oni wybierali prokuratora.

Chętnie opowiem w Prokuraturze o przypadkach gwałcenia dzieci przez przedstawicieli ruchu LGBT. A w ramach prac społecznych skierujemy pismo do Prokuratury, żeby Fundacja Życie i Rodzina przeszkoliła prokuratorów z prawdziwych zagrożeń dla nieletnich, tak jak swego czasu lewackie organizacyjki szkoliły Policję z tzw. mowy nienawiści.

My nauczymy, jak rozpoznawać seksualizację dzieci ukrytą pod hasłami równości, tolerancji i niedyskryminacji. Pokażemy, jak lobby LGBT czyni kolejne kroki, aby dobrać się do uczniów podstawówek, rozchwiać ich tożsamość płciową i doprowadzić do zaburzeń w sferze seksualnej. Uczulimy też prokuratorów na podwyższone ryzyko wykorzystywania dzieci przez homoseksualistów – to ważne dla uczciwego prowadzenia postępowań.

Ruch LGBT ma cechy ruchu totalitarnego

Ruch LGBT zarówno w treści jak i w formie ma cechy ruchu totalitarnego. Przypominanie o tym, że w latach dochodzenia Hitlera do władzy trzon NSDAP stanowili aktywni homoseksualiści z Ernstem Rohmem na czele, nie jest przestępstwem. Taka jest prawda historyczna. Każdy totalitaryzm próbował pisać historię na nowo, nie dziwi więc, że także homolobby chce udawać, że nie miało wpływu na budowę jednego z najbardziej nieludzkich systemów, jakie świat widział w ostatnim stuleciu.

– Krzysztof Kasprzak, Pełnomocnik Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej „Stop LGBT”

Posłuchaj i zobacz całe przemówienie Krzysztofa Kasprzaka w Sejmie: „Polacy czekają na ustawę #StopLGBT” – mocne wystąpienie w Sejmie

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.