Krakowski sąd narzędziem homoseksualnej cenzury

Jeden z naszych krakowskich wolontariuszy został skazany na 30 godzin prac społecznych i pokrycie kosztów procesu sądowego za pikietę połączoną ze zbiórką podpisów pod ustawą #StopLGBT. Sędzia Barbara Sikora wydała wyrok w trybie nakazowym, bez zbadania sprawy i faktów. Oczywiście Fundacja odwoła się od tego skandalicznego wyroku.

Sąd wymierzył mu karę za prezentowanie rzekomo nieprawdziwych treści dotyczących środowisk homoseksualnych. W ten sposób sędzia weszła w rolę cenzora debaty publicznej i oceniła, że nie wolno mówić o związku pedofilii z homoseksualizmem, bo… jej zdaniem to nieprawda… Sędzia Barbara Sikora nie zadała sobie nawet trudu, by dowiedzieć się, skąd wzięły się pokazywane na pikiecie statystyki.

W wyroku stwierdziła też, że prezentowanie wymienionych treści niepokoiło Marka Idziaka-Sępkowskiego – znanego geja-celebrytę, który w chwili pikiety przypadkowo przechodził ulicą. Idąc tym tokiem rozumowania nie powinno się w ogóle pokazywać prawdy o LGBT, bo akurat w pobliżu może przechodzić ktoś, kto identyfikuje się jako gej lub lesbijka?

Nie możemy pozwolić na homoseksualną cenzurę!

Wyrok wydano w trybie nakazowym. Oznacza to, że w ciągu 7 dni od jego otrzymania Konrad ma prawo złożyć sprzeciw i wówczas rozpocznie się proces w sądzie rejonowym. Nie zostawimy tej sprawy, aby nie utrwalało się złe orzecznictwo. Fundacja Życie i Rodzina przystąpi do procesu, aby doprowadzi do uniewinnienia Konrada. To bardzo ważne, aby homoseksualna cenzura, która na Zachodzie została wprowadzona przy pomocy ustaw, nie zagościła w Polsce w wyniku ugruntowania się niekorzystnego sposobu orzekania w podobnych sprawach.

Cała sytuacja jest nadzwyczajna z jeszcze jednego powodu. W trakcie pikiety w Krakowie Konrad i inni wolontariusze Fundacji zbierali podpisy pod obywatelskim projektem ustawy #StopLGBT. Przepisy o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli mówią, że przeszkadzanie w wykonywaniu inicjatywy jest przestępstwem. Tymczasem skazano organizatora zbiórki, bo sędzia nie zgadza się na głoszenie prawdy o środowiskach homoseksualnych! Czy to nie jest kuriozalne?

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.