Kontra do Manify w Krakowie. Nie godzimy się na promowanie aborcji i patologii

8 marca 2020 r. w godzinach popołudniowych wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina ustawili się przy Muzeum Narodowym z banerami pokazującymi tragiczne skutki aborcji oraz zachowań dewiacyjnych. Właśnie w tej okolicy miała rozpocząć się Manifa ─ feministyczne zgromadzenie nawołujące do legalizacji aborcji na życzenie.

Bądźmy razem i pozwólmy żyć tym najsłabszym

Jako świadomi obywatele Polski, kraju istniejącego ponad tysiąc lat, nie godzimy się na łamanie naturalnego porządku, który przez wieki kształtował ducha naszego narodu. To tutaj ─ w Polsce ─ przez długi czas współistniały ze sobą różne kultury i religie. Dzisiaj szczycimy się z tego i podajemy jako przykład pokojowego sąsiedztwa różnych grup ludzi, którzy zamieszkują wspólnie w jednym państwie.

Wszystkich mieszkańców naszego kraju zawsze łączyło prawo naturalne ─ podkreślające niezbywalną godność człowieka. Dzisiaj godność tą próbują znieść środowiska, które promują zabijanie dzieci poprzez haniebną aborcję. Środowiska te chcą także zaburzyć i zniekształcić naturalne różnice pomiędzy mężczyzną a kobietą. Pragną oni zbudować świat na nowo, według ideologii gender, na gruzach dotychczasowej cywilizacji. Okazją do promowania tego genderowego obłędu, skazującego grupę najsłabszych ludzi: dzieci nienarodzone ─ na śmierć, zaś dzieci większe ─ na deprawację, była właśnie Manifa. Byliśmy do niej kontrą, aktywnie pokazując prawdę o krzywdzonych dzieciach.

Każdy ma prawo do życia i rozwoju w normalnym środowisku

Fundacja Życie i Rodzina nie akceptuje zabijania nienarodzonych dzieci. Nie chcemy także dopuścić do zniszczenia naturalnej relacji pomiędzy mężczyzną i kobietą. Relacja ta jest obecnie zagrożona szerzącą się ideologią LGBT, która wprowadza chaos w umysły młodych osób oraz niszczy rodziny.

Zwolennicy ideologii LGBT ─ ludzie twierdzący, że w zakresie seksualności i tożsamości człowieka „wszystko wolno” ─ byli obecni na krakowskiej Manifie i jawnie wspierali proaborcyjne przesłanie tego zgromadzenia. Wykrzykiwali swoje „nowoczesne” postulaty, którymi próbują podważać zasady zdrowego rozsądku i wielowiekową tradycję normalności. Z ich strony nie zabrakło także obelg i przekleństw: dowiedzieliśmy się od nich, że stanowimy niechciany margines, że jesteśmy ludźmi gorszymi, szkodnikami.

My zaś staliśmy i pokazywaliśmy, do czego prowadzi postawa akceptująca prawdziwe zło ─ zdjęcia zabitych przez aborcje dzieci dobrze to obrazowały: śmierć i cierpienie tych, którzy sami obronić się nie mogą. Wszystko w imię źle rozumianego postępu, nowoczesności i wolności wyboru. Wyboru polegającego na uśmiercaniu nienarodzonych jeszcze osób.

Aborcja niszczy ludzi. Świat staje się uboższy.

Wraz z licznymi zabitymi dziećmi znikają liczne możliwości i szanse, które eksterminowani ludzie mogliby wnieść do naszego świata. Pozostaje po nich smutek i żal. Czują to nawet niektórzy zwolennicy aborcji, stąd ich niechęć do banerów ze zdjęciami zamordowanych dzieci. Prawda kole w oczy.

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.