Komisja będzie rozpatrywała projekt #ZatrzymajAborcję. Pikieta przed Sejmem

W poniedziałek 2 lipca Komisja Polityki Społecznej i Rodziny będzie rozpatrywała projekt ustawy #ZatrzymajAborcję, pod którym podpisało się ponad 830 000 Polaków. O włączeniu projektu do harmonogramu obrad tejże komisji Komitet Inicjatywy został powiadomiony w czwartek 27 czerwca.

Poniedziałkowe obrady rozpoczną się o godz. 16.00. Lewicowe środowiska już zapowiedziały nacisk na komisję i protesty przeciwko zakazowi zabijania nienarodzonych dzieci. Manipulacjami i krzykiem będą próbowały wpłynąć na prace posłów. Jednocześnie w godzinach 15.30-17.00 przy pomniku AK i Polskiego Państwa Podziemnego na ul. Wiejskiej będzie trwała pikieta, podczas której w imieniu 830 tys. Polaków podpisanych pod projektem będziemy apelowali do posłów, żeby nie ulegali presji lewicowych manipulacji, ale podjęli konkretne kroki dla ratowania nienarodzonych dzieci. Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

Obrady komisji będzie można oglądać na bieżąco na stronie Sejmu. Na naszych profilach na Facebooku, Twitterze i Minds podamy linki, pod którymi będzie można śledzić dyskusję i głosowanie.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.