Kobieta zamordowała noworodka. Aborcjoniści kłamią o poronieniu

Sąd w Salwadorze skazał 21-letnią kobietę za zadźganie noworodka nożem. Dziecko zmarło od 6 ciosów w szyję. Promotorzy aborcji wykorzystują tragedię do swoich celów. Bezczelnie kłamią, że powodem skazania matki było poronienie.

Noworodek zamordowany przez własną matkę

Jako państwo, które całkowicie chroni życie nienarodzonych, Salwador od dawna jest na celowniku organizacji promujących aborcję. Tym razem kłamią one o tym, że Lesly Ramírez poroniła. Inna wersja, czyli ciosy w szyję dziecka podczas nielegalnej aborcji, tak samo mija się z prawdą. Tymczasem sąd w uzasadnieniu wyroku napisał, że kobieta donosiła ciążę niemal do przewidywanego terminu porodu, urodziła i po porodzie zadźgała dziecko nożem. Noworodek, który przyszedł na świat w czerwcu 2020 roku, zginął od sześciu ciosów w szyję. Wyrok opiewa na 50 lat pozbawienia wolności za zabójstwo kwalifikowane. 

zadźganie noworodka
Lesly Ramírez / Źródło zdjęcia: dailymail.co.uk

Aborcjoniści znów kłamią

Organizacja feministyczna i proaborcyjna Citizen Group for the Decriminalization of Abortion twierdzi, że Ramírez urodziła w piątym miesiącu ciąży. Argumenty, jakich feministki używały, by bronić skazanej, są słabe. Utrzymywały na przykład, że w domu kobiety nie było energii elektrycznej i Lesly po porodzie próbowała odciąć pępowinę, ale w ciemności omyłkowo zadźgała noworodka…

zadźganie noworodka
Protesty aborcjonistów / Źródło: indiannation.in

Poseł Lewicy Wanda Nowicka, znana promotorka aborcji, która była na liście płac przemysłu aborcyjnego, postanowiła wykorzystać tragedię dziecka do własnych celów. Na Twitterze zamieściła emocjonalny wpis o tym, że obywatelka Salwadoru została skazana za poronienie – nie wiedziała, że jest w ciąży, poroniła w latrynie. Tylko, że to nieprawda.

Tragiczna śmierć dziecka wykorzystana do walki o zabijanie dzieci

Polscy promotorzy aborcji nieudolnie starają się przekonać opinię publiczną, że zakaz aborcji oznacza kary za samoistne poronienia. Pamiętamy wykrzykiwane w panice bezczelne kłamstwa przy okazji procedowania przez Sejm projektów ustawodawczych zwiększających ochronę życia. Proaborcyjne manipulacje łatwo obalić. Proces 21-latki z Salwadoru pokazuje, że opowieści o karaniu za poronienie są kłamstwami obliczonymi na sianie dezorientacji i paniki. Przykre jest to, że do walki o legalne zabijanie dzieci cynicznie wykorzystuje się tragedię zamordowanego noworodka.

Tekst: Natalia Klamycka


Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.