Kalisz – pokazaliśmy prawdę o „prawach kobiet”

W dniu 8 marca w Kaliszu środowiska lewicowe zorganizowały przemarsz, który był elementem ogólnopolskiego strajku kobiet.

Zarówno uczestniczki, jak i uczestnicy, upominali się o prawa kobiet, które są rzekomo łamane. Przynieśli ze sobą transparenty z hasłami: „Solidarność – naszą bronią!”, czy też: „Nie łamać! Nie upokarzać!” Kaliscy wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina w kontrakcji do przemarszu wymownie stali w ciszy z banerem. Na nim bowiem widniała fotografia 24-tygodniowej dziewczynki zamordowanej w wyniku aborcji, i na którym wręcz krzyczał napis: „Prawa kobiet”.

Większość przechodniów zatrzymywała się, by obejrzeć i przeczytać treść na banerze. Reakcje były różne. Nie brakowało niecenzuralnych słów, rzucanych w stronę wolontariuszy. Jeden z przechodniów jednak podziękował nam za naszą akcję. Był wzruszony faktem, że w naszym mieście są młodzi ludzie, którzy głoszą prawdę o aborcji.

W walce o nienarodzonych nie uznajemy kompromisów! Nadal będziemy walczyć o tych najsłabszych, w tym o życie małych kobiet, o których zabijanie w tym strajku walczono.

[masterslider id=”18″]

Małgorzata Nowak

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.