Kaja Godek: Obserwujemy parady LGBT. Zaniesiemy raport do posłów z Komisji

Projekt ustawy „STOP LGBT” jest w Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych i środowiska LGBT są z tego bardzo niezadowolone. W tej chwili odbywają się kolejne parady, a my obserwujemy sytuację, dlatego, że chcemy zrobić zestawienie, jak te marsze wyglądały. (…) Chcemy to zanieść posłom do Komisji, ponieważ muszą mieć świadomość, o czym rozmawiają. Agresywne zachowania ruchu LGBT powinny budzić sumienia. – powiedziała Kaja Godek dla wRealu24.

Ukraiński marsz LGBT w Polsce

W tym roku organizatorzy warszawskiej tzw. parady równości połączyli siły z ukraińskimi środowiskami LGBT i robią wspólny homomarsz w stolicy Polski. To pokazuje, że polskie środowiska lewackie będą próbowały przyciągnąć imigrantów z Ukrainy na swoją stronę i wykorzystać to do wymuszania zmian prawnych na rzecz LGBT w Polsce. Wszystko to pod przykrywką gościnności, solidarności i ustępliwości wobec imigrantów. To samo lewackie feministki robią z kwestią aborcji – chcą zrobić z Ukrainek zaplecze społeczne dla proaborcyjnych działań w Polsce.

Kaja Godek:

„Im dalej będzie posunięty rozkład moralny w Polsce, tym łatwiej będzie nasz naród rozłożyć wewnętrznie, a później zaatakować i wprowadzić swoich nominatów, żeby nami rządzili. Obrona wartości w życiu społecznym, politycznym i publicznym, obrona prawa do życia, ochrona przed ideologią LGBT – jest działaniem, które nie będzie się podobało wrogom Polski, nie będzie się podobało również Kremlowi.”

Kaja Godek wRealu24 obejrzyj rozmowę:

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.