IV Marsz Równości w Lublinie. Policja chroni homolobby

3 września 2022 ulicami Lublina przeszedł IV Marsz Równości pod hasłem „Dumne z bycia sobą”. Ta „duma” potrzebowała ogromnej obstawy funkcjonariuszy Policji, którzy szybko zareagowali na naszą kontrmanifestację odseparowując wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina od marszu i nie pozwalając iść za nim. Środowiska LGBT jak zwykle są odważne tylko wtedy, gdy mają obstawę mundurowych.

Kontrmanifestacja Fundacji Życie i Rodzina

Wolontariusze Fundacji udali się na miejsce startu parady, by móc przejść z bannerami bezpośrednio za marszem. W wyniku działań Policji przemarsz kontrmanifestacji został zblokowany i zepchnięty na bok – wzdłuż trasy marszu.

Marsz Równości w Lublinie

„Mamy przykłady – tutaj na bannerach – dzieci mordowanych i wykorzystywanych seksualnie przez homoseksualistów, przez lesbijki – chcemy, żeby uczestnicy Marszu Równości, którzy przy tych bannerach robią sobie uśmiechnięte selfiki, [to zobaczyli] i żeby ta prawda do nich dotarła” – powiedział Krzysztof Kasprzak dla TVP3 Lublin.

Marsz Równości w Lublinie kontrmanifestacja

Marsz Równości w Lublinie – Drag Queen zareagował na kontrę

Kontra spotkała się z reakcjami paradujących oraz samego wodzireja lubelskiego marszu. Drag Queen Twoja Stara na widok bannerów z homoseksualnymi przestępcami skomentował przez mikrofon: „Nam się to nigdy nie znudzi! Będziemy maszerować najpierw po to, żeby walczyć o nasze prawa (…) i dokonamy tego – tej zmiany – czy wam się to podoba czy nie!” W innym momencie skandował: „Jesteśmy tutaj dzisiaj, bo chcemy także małżeństw dla wszystkich!”

Marsz Równości w Lublinie

„Tęczowy” terroryzm

To idealne podsumowanie tego, po co tak naprawdę są organizowane takie parady. Ich celem jest dokonanie rewolucji zarówno społecznej jak i prawnej. Nikt nie może mieć wątpliwości, że nie chodzi o żadną tolerancję, ale o totalny przewrót i wysadzenie normalnego, naturalnego systemu wartości. To próba wymuszania i naciskania na większość, by uległa marginalnej mniejszości homoseksualnej. Dlatego potrzebny jest zdecydowany sprzeciw i opór wobec „tęczowego” terroryzmu.

Marsz Równości w Lublinie

Marsz Równości w Lublinie. Relacja z kontrmanifestacji [VIDEO]:

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.