Rozpoczyna się inicjatywa ustawodawcza #StopLGBT

Rusza obywatelska inicjatywa ustawodawcza #StopLGBT, która ma doprowadzić do ustawowego zakazu tzw. parad równości. Będzie to niezwykle ważny etap walki przeciw wpływom homolobby. Przytaczamy szereg argumentów, które potwierdzają, że taka ustawa jest w Polsce potrzebna.

Ruch LGBT z coraz większą nachalnością domaga się uprzywilejowania, także prawnego. Promocję swoich pomysłów ruch ten przeprowadza manifestując w coraz bardziej perfidny sposób, nie licząc się z prawami i odczuciami normalnej większości społeczeństwa.

Projekty wysuwane przez organizacje LGBT są sprzeczne m.in. z polską Konstytucją i prawem rodzinnym. Strategia wprowadzenia tzw. „równości małżeńskiej” w Polsce zaplanowana i rozłożona w czasie do 2025 r. zakłada jeden główny cel: umożliwienie zawierania ślubów jednopłciowych oraz przyznanie parom homoseksualnym prawa do adopcji dzieci. Okazją do promocji dewiacji i planowanych zmian społeczno-kulturowych są szczególnie tzw. parady równości.

Obywatele muszą wziąć sprawy w swoje ręce!

Fundacja Życie i Rodzina jest przekonana, że tylko aktywność obywateli może zapobiec rozkładowi porządku moralnego, jaki od dziesiątek lat ma miejsce w Europie Zachodniej. Dlatego organizuje obywatelską inicjatywę ustawodawczą #StopLGBT, której celem jest zakaz szerzenia homopropagandy na ulicach polskich miast.

Aby ustawa została skierowana do rozpatrzenia przez Sejm, potrzeba zebrać pod nią co najmniej 100 tysięcy podpisów polskich obywateli. Pierwszy tysiąc musi zostać zebrany już w najbliższym czasie. Reszta – w ciągu trzech miesięcy od rejestracji komitetu inicjatywy ustawodawczej przez Marszałek Sejmu.

„Już wkrótce udostępnimy pełną treść projektu ustawy o zakazie marszów równości którą przedstawimy parlamentarzystom. Może ona zmienić bieg wydarzeń w Polsce, powstrzymać rozpędzoną ideologiczną machinę skierowaną w nasze rodziny i w przyszłość młodego pokolenia.” – mówi Krzysztof Kasprzak, członek zarządu naszej Fundacji.

Ideologia LGBT szkodzi młodzieży, rodzinie i całemu społeczeństwu

Każdy marsz LGBT niósł z sobą podziały, prowokacje i destabilizację sytuacji społeczno-politycznej. W ubiegłym roku w Częstochowie Policja oblała gazem pieprzowym dwoje małych dzieci, bo stały na trasie przemarszu gejów i lesbijek. W Białymstoku i Lublinie doszło do regularnych starć i bitwy między policją, a mieszkańcami protestującymi przeciw promocji dewiacji.

Koszmarnym aspektem działalności homolobby jest przyciąganie na marsze rzeszy bardzo młodych ludzi. To często nastolatki niezdające sobie sprawy, w czym tak naprawdę biorą udział. Zjawisko rekrutacji młodzieży pokazał wyemitowany przez TVP film dokumentalny pt. „Inwazja”. Jego twórcy nagrali ukrytą kamerą wypowiedzi organizatorów marszu równości. Pokazali, jak organizacje homoseksualistów pozyskują uczestników parad opłacając im transport i przyznając dietę 30 zł za dzień. W ten sposób wciąga się w zastępy ideologicznych bojówek Polskie dzieci!

W najbliższych dniach na ulicach polskich miast pojawią się wolontariusze, zachęcając do podpisania projektu ustawy. Informacje będą na bieżąco pojawiać się na www.zycierodzina.pl oraz w mediach społecznościowych Fundacji ŻiR.

 

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców normalności w Polsce – nie pozwólmy, aby propaganda homoseksualna deprawowała młodzież. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o ideologii LGBT i bronić życia oraz rodziny.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.