Homozaraza dla najmłodszych. Serial dla dzieci promuje homoseksualizm. 

Brytyjski program telewizyjny dla młodszych widzów tworzy bajki, które „bawią i uczą” w sposób odpowiadający lewackim zapędom. Jest to kolejny przykład usilnego wprowadzania homoseksualizmu w życie ludzi, jako coś normalnego, do czego należy przyzwyczajać dzieci już od najmłodszych lat. 

Czym jest Hey Duggee?

Hey Duggee to serial produkowany przez Studio AKA, emitowany w stacji CBeebies. Oprócz emisji programu pojawiły się również książki. Serial opowiada o różnych zwierzątkach, przeżywających przygody i zdobywających umiejętności pod okiem psa Duggee. Ta z pozoru niewinna i sympatyczna bajka dla dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat ma drugie dno. Poza rozrywką program wplata wątki homoseksualizmu. Dwie postacie, a dokładniej kraby John i Nigel są w związku. Jest to przedstawione jako fajne i naturalne – w taki sposób mają widzieć to dzieci. Homoseksualizm nie ma zaskakiwać dzieci, nie ma szokować. Ma być oczywisty i naturalny. To jest jedna z metod promowania homoseksualizmu przez lewackie lobby. Upowszechnienie. 

Kraby w homozwiązku

Dziecko nie widzi nic złego w tym, że dwa sympatyczne kraby płci męskiej mieszkają razem i trzymają się „za ręce”. Dziecko widzi wesołą bajkę z wpadającą w ucho muzyką, widzi związki homo jako coś zwykłego i przyjemnego. Promotorzy lewackich wypaczeń wiedzą, że najlepiej zacząć od małych, ciekawych świata dzieci. Lepiej kształtować świeży umysł. 

Celowość indoktrynacji dzieci przez środowisko LGBT

Nie ma co myśleć, że naiwny wątek dwóch krabów to niewinne zagranie stacji telewizyjnej. CBeebies otwarcie promuje ideologię LGBT oraz parady dewiantów seksualnych, publikując na swoich stronach słynne już kraby z odpowiednimi dopiskami (love is love, gay pride, gay Brittania). Nie ma więc złudzeń. Jest to celowe działanie, które ma wpajać dzieciom zarazę homoseksualizmu i innych lewackich wypaczeń. Rodzic, który widzi, że jego dziecko ogląda jakąś tam kolorową bajkę ze zwierzętami może nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, co wpajane jest młodemu widzowi do głowy. 

Świadomi rodzice to bezpieczne dzieci

Należy stanowczo protestować przeciwko wpychaniu na wszelkie sposoby homoseksualizmu w umysły najmłodszych. Nie można pozwolić na to, by lewackie środowiska wmawiały najmłodszym, że ich tęczowe wypaczenia są fajne, są normalne. Lewacka trucizna, nawet w pięknym opakowaniu, wciąż jest trucizną. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.