Homopedofil z Platformy Obywatelskiej

pedofil z Platformy Obywatelskiej

O tej sprawie działacze LGBT oraz politycy Platformy Obywatelskiej chcieliby zapomnieć, a najlepiej zamieść ją pod dywan. I tak też początkowo próbowali robić. Sprawa geja pedofila z szeregów PO w Szczecinie wstrząsa podwójnie, ponieważ łączy się z samobójstwem ofiary.

Przybliżmy sylwetkę pedofila. Krzysztof F., homoseksualista, działacz LGBT, członek Platformy Obywatelskiej, pracownik Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie, pełnomocnik marszałka województwa ds. uzależnień, kandydat z ramienia PO do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w 2018 roku. Prowadził ze swoim partnerem restaurację w Szczecinie. Współzałożyciel Stowarzyszenia Równość na Fali (początkowo Kampania Przeciw Homofobii Szczecin).

Krzysztof F. to przykład człowieka, który powinien zostać odizolowany od społeczeństwa, ponieważ stanowi zagrożenie dla dzieci. Tragiczna sytuacja miała miejsce w 2020 roku. Matka chłopca wyjechała z domu, zostawiając dziecko pod opieką Krzysztofa F.. Ten odurzył chłopca narkotykami i wykorzystał seksualnie. Skrzywdzony młody chłopak nie poradził sobie z traumą gwałtu i 2 lata później popełnił samobójstwo. Gej Krzysztof F. został prawomocnie skazany na prawie pięć lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków, nakłanianie nieletnich do ich spożywania, w końcu za akty pedofilii wobec trzynastolatka. Co z tym faktem zrobiły władze partii? Zadbały, by ich kolega pedofil miał możliwie czyste papiery. Przepracował w urzędzie jeszcze trzy miesiące, następnie rozwiązał umowę „za porozumieniem stron”. Bardzo wygodnie. Rzeczywiście „porozumienie stron” brzmi lepiej, niż „zwolniony za akty pedofilskie”.

Sprawa F. to nie jedyny przypadek, kiedy osoby powiązane ze środowiskiem LGBT okazują się wypaczonymi zboczeńcami i kryminalistami. Wśród homoseksualistów występuje nadreprezentacja osób wykazujących skłonności pedofilskie. O tym mówimy na pikietach, to pokazujemy ludziom, by wiedzieli, że kolorowa tęcza to symbol zepsucia, zboczeń i patologii oraz ogromne zagrożenie dla dzieci i młodzieży.

Czasem słyszeliśmy, że pokazujemy przykłady z państw innych niż Polska. Niestety także w naszej Ojczyźnie zdarzają się już geje, którzy wykorzystują dzieci seksualnie. Teraz będą dążyć do legalizacji homoślubów i homoadopcji, bo dla wielu z nich będą to jeszcze lepsze warunki do praktykowania pedofilii.

Tekst: Mikołaj Brzyski

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.