Histeryczny atak na pikietę pro-life w Poznaniu

Po śmierci ciężarnej matki z Nowego Targu aborcjoniści na nowo rozpętali wojnę. Posługując się kłamstwami i manipulacjami eskalują emocje w społeczeństwie. Wszystko po to, by wyprowadzić ludzi na ulice i sprawić, by domagali się legalizacji aborcji. W wielu miejscach ich akcje przybierają histeryczną formę i prowadzą do ataków na pikiety pro-life. Tak właśnie było 14 czerwca w Poznaniu.

Wykorzystywanie tragedii, w której śmierć poniosła młoda mama i jej dziecko, jest ohydnym działaniem. Cel jest zawsze ten sam: wywrzeć nacisk na zmianę prawa z takiego, które chroni życie, na takie, które pozwala zabijać. Aborcjoniści nie chcą walczyć o lepszą opiekę dla kobiet w ciąży, o to, by lekarze stosowali się do obowiązującego prawa, które nakłada na nich obowiązek ratowania zdrowia i życia zarówno matki jak i dziecka. Oni walczą tylko o to, by móc zabijać poczęte dzieci z dowolnego powodu. Empatia zwolenników aborcji jest w istocie fałszywą fasadą. Każda śmierć kobiety jest używana instrumentalnie dla celów lobby aborcyjnego. Ostatecznym celem po zmianie prawa jest postawienie klinik aborcyjnych na terenie Polski i czerpanie ogromnych zysków z mordowania dzieci.

Zobaczcie jak zwolennicy aborcji wpadli w histerię i zaatakowali naszą pikietę pro-life w Poznaniu:

 atak na pikietę pro-life w Poznaniu.
 atak na pikietę pro-life w Poznaniu.
ani jednej więcej

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.