Haniebne słowa Rzecznika UJ o dzieciach. Ruszyła petycja o odwołanie dr Samuela Nowaka

Rzecznik Instytutu Psychologi UJ dr Samuel Nowak twierdzi, że dziecko w brzuchu matki to nie człowiek i sugeruje, że można z dzieci robić farsz do pierogów! Na Twitterze napisał: “Płód nie jest człowiekiem, więc who cares? Mogą nawet robić z płodów farsz do pierożków, co za różnica? Wpis wywołał falę oburzenia. Ruszyła petycja o odwołanie dr Nowaka z funkcji.

Promocja kanibalizmu

Okazuje się, że Pan “doktor” Samuel Nowak jest na bakier z nauką, ale też zwyczajną ludzką przyzwoitością. Czy osoba, która promuje kanibalizm jest godna, aby być rzecznikiem Instytutu tak prestiżowej uczelni?

Haniebne słowa Rzecznika UJ o dzieciach. Ruszyła petycja o odwołanie dr Samuela Nowaka

Petycja o odwołanie dr Samuela Nowaka

Na tak haniebne słowa pracownika Uniwersytetu Jagiellońskiego należy zdecydowanie reagować. Dlatego piszemy do władz Uniwersytetu z petycją o usunięcie Samuela Nowaka z pracy. Doktor Samuel Nowak prezentuje postawę niegodną psychologa oraz uderza w dobre imię polskiej nauki. Podpisz petycję i podaj dalej.


Zobacz też:

Wyzywała i podżegała do nienawiści – prezes Lambdy, Monika Tichy stanie przed sądem

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.