Brytyjski rząd chce selekcji ludzi. Eugenika w natarciu.

Podczas gdy w Polsce trwa walka o wykreślenie z ustawy aborcyjnej tzw. przesłanki eugenicznej, rząd Wielkiej Brytanii chce rozszerzyć „prawo” do zabijania nienarodzonych. W jaki sposób? Umożliwiając dokonanie aborcji do momentu porodu w przypadku poważnego upośledzenia, w tym niepełnosprawności umysłowej lub fizycznej, która może znacznie ograniczyć długość lub jakość życia dziecka. Innymi słowy, brytyjski rząd chce pozbyć się tych, którzy nie są zdrowi. Historia zatacza koło…

W trakcie II wojny światowej w okrutny sposób selekcjonowano ludzi. Wszystkich „nieidealnych”, a więc chorych, niepełnosprawnych, starych oraz w jakikolwiek sposób nie pasujących do rasy panów należało zabić. Aborcja, dzieło zbrodniarzy, właśnie wtedy wprowadzana była jako „prawo”. Po to, aby pozbyć się problemu, czyli dzieci z podejrzeniem choroby, niepełnosprawności lub z powodu pochodzenia. Dziś aborcja lansowana jest jako „prawo” kobiety i „wybór”, który w istocie niszczy konkretne ludzkie życie.

Mit wahadła

W Wielkiej Brytanii aborcja jest legalna do 24. tygodnia ciąży. Takie „prawo” funkcjonuje od 1967 roku. Teraz tamtejszy rząd chce iść dalej i zezwolić na aborcję do czasu narodzin w sytuacji, gdy dziecko ma urodzić się z Zespołem Downa lub innymi wadami genetycznymi, chorobami bądź niepełnosprawnościami. W imię fałszywego miłosierdzia zamierza rozszerzyć zabijanie najbardziej bezbronnych osób – nienarodzonych dzieci. Ten stan rzeczy wyraźnie pokazuje, jak bardzo zakłamana jest narracja mówiąca o teorii wahadła, która głosi, że jeśli zakazano by aborcji to w niedługim czasie mogłoby się okazać, że kolejne rządy aborcję zalegalizują. Tymczasem, jest inaczej: jeśli dopuścimy prawem wyjątki, w których można zabijać nienarodzonych, to za jakiś czas wyjątki te staną się czymś powszednim, rozszerzającym „prawo” do eliminacji najmniejszych.

Lenin, Hitler, Stalin – zbrodniarze znani nam z kart historii doskonale wiedzieli, jakich narzędzi użyć, aby pozbyć się niewygodnych. To oni zalegalizowali aborcję i uczynili z niej zbrodniczą machinę selekcjonującą ludzi. I choć dzisiejszy świat ich piętnuje, praktyki pozostawia nazywając „prawem”. Czyż nie jest to hipokryzja?

Trzeba zakazać aborcji

Najnowsze dane z Anglii i Walii wskazują, że 90% dzieci, u których stwierdzono Zespół Downa, jest mordowanych jeszcze przed narodzeniem. Ta potworna dyskryminacja ludzi ze względu na stan zdrowia trwa w najlepsze niestety i w Polsce, kraju, w którym rządzący określają się obrońcami życia (sic!). Projekt „Zatrzymaj Aborcję” leży w Sejmie, gdzie nikt się o niego nie upomina, nikt nie pochyla się nad losem dzieci, u których podejrzewa się chorobę. Politycy mają usta pełne pustych frazesów, z których nic nie wynika. Jeśli ten projekt przepadnie, może się okazać, że do głosu dojdą środowiska chcące selekcji ludzi przed narodzeniem. Na życzenie.

To naprawdę ostatni moment, aby działać i upominać się o tych najmniejszych, którzy każdego dnia tracą swoje życie. Abby Johnson apelowała, aby odrzucić wszelkie kompromisy w tej materii, aby zapewnić prawną ochronę życia dla wszystkich, bez wyjątku.

Polsko, zakaż mordowania nienarodzonych!

DOŁĄCZ DO NAS!

Nie bądź obojętny! Wspieraj obrońców życia w Polsce – nie pozwólmy, aby zabijanie najsłabszych było nadal obowiązującym prawem. Dzięki Twoim datkom możemy skuteczniej pokazywać prawdę o aborcji i bronić życia oraz rodziny. 

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.