Bożena Borys-Szopa blokuje #ZatrzymajAborcję. Pikieta w Katowicach

Przewodnicząca komisji Polityki Społecznej i Rodziny Bożena Borys-Szopa blokuje projekt ustawy #ZatrzymajAborcję. Zasłania się oczekiwaniem na opinie na temat projektu – choć wszystkie wymagane opinie już uzyskała. Jej opieszałość kosztuje życie trójki dzieci dziennie. Reagujemy na tę niedopuszczalną postawę – pikietą w Katowicach.

Pikieta rozpocznie się o godz. 15.30 na katowickim Rynku. Podczas jej trwania wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina będą informowali mieszkańców miasta o zachowaniu posłanki Borys-Szopy i o konsekwencjach, które z tego powodu dotykają chore dzieci. Akcja potrwa do godz. 18.00.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.