Bóg się rodzi… aborterzy zabijają dzieci! Ogólnopolska akcja pikietowa w obronie życia

Za kilka dni Święta Bożego Narodzenia – najpiękniejsze i najbardziej rodzinne święta w ciągu całego roku. Nie będzie ich z nami świętować około tysiąca dzieci, które w ciągu minionego roku zostały zabite ze względu na podejrzenie choroby lub niepełnosprawności.

Fundacja Życie i Rodzina organizuje pikiety w wybranych miastach Polski, aby przypomnieć, że prawo do życia należy się tak samo dzieciom chorym jak i zdrowym i że obecny stan prawny musi zostać jak najszybciej zmieniony. W Sejmie czeka na skierowanie do pierwszego czytania obywatelski projekt ustawy #ZatrzymajAborcję, który złożyliśmy 30 listopada wraz z podpisami 830 000 obywateli. Jest to silny głos w obronie prawa do życia, a politycy powinni jak najszybciej uchwalić ustawę.

W trakcie pikiet będziemy mieć ze sobą banery ze zdjęciami zabitych w wyniku aborcji dzieci, aby pokazać, jak okrutną śmiercią giną najmłodsi Polacy podejrzani o chorobę lub niepełnosprawność.

Pikiety odbędą się w następujących miejscach:

Toruń – 17.12.2017

Bielsko-Biała – 20.12.2017

Lublin – 21.12.2017

Warszawa – 21.12.2017

Przyjdź i razem z nami #ZatrzymajAborcję!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.