Biała Podlaska zbiera podpisy pod #ZatrzymajAborcje

Także w Białej Podlaskiej ruszyła zbiórka podpisów pod inicjatywą ustawodawczą #ZatrzymajAborcje. Młodzi i starzy, kobiety i mężczyźni – podpisywali się pod projektem, dzięki któremu wprowadzimy do polskiego prawa zakaz zabijania chorych nienarodzonych dzieci.

W polskich szpitalach aborterzy, bez ponoszenia żadnych konsekwencji, zabijają nienarodzone dzieci podejrzane o chorobę lub niepełnosprawność, bo pozwala im na to prawo. Czy tak ma wyglądać służba zdrowia w Polsce? Czy zamiast chronić, ma dyskryminować i uśmiercać „wybranych” najsłabszych, tych, którzy nie spełniają jakichś wymogów społecznych? Niektórzy mieszkańcy Białej Podlaskiej nie musieli zastanawiać się nad tymi pytaniami, stawianymi przez megafon i sugerowanymi przez plakat. Podpisywali się za życiem, za obroną nienarodzonych. Inni odchodzili z tymi pytaniami do swoich domów. Czy opowiedzą się za prawdą i życiem?

Jeśli tak, już niedługo będą mogli podejść do nas i złożyć swój podpis pod projektem #ZatrzymajAborcje. O kolejnych akcjach informujemy na naszym profilu Fundacja Życie i Rodzina: Lubelszczyzna.

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.