Aborcjonistki bezdusznie wykorzystują śmierć Agnieszki z Częstochowy

Kolejny raz aborcjonistki żerują na tragedii ludzkiej. Śmierć ciężarnej Agnieszki z Częstochowy i jej dzieci wykorzystują instrumentalnie do swoich politycznych zagrywek i kampanii pro-aborcyjnej. Wyrok TK nie ma związku z tą sprawą.

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie przesłanki eugenicznej nie zwalnia lekarzy z obowiązku ratowania kobiety w bezpośrednim zagrożeniu jej życia. Lekarze zawsze muszą ratować swoich pacjentów, a jeśli tego nie robią to popełniają przestępstwo. W przypadku tragedii z Częstochowy niezbędne jest sprawdzenie, czy szpital dopełnił wszystkich starań, aby uratować pacjentkę.

Środowiska feministyczno-lewackie każdą śmierć kobiety w ciąży traktują jak pretekst do legalizacji zabijania nienarodzonych dzieci i podważania wyroku Trybunału Konstytucyjnego z 2020 r. Niedawno próbowały zrobić tak ze sprawą Izabeli z Pszczyny, tymczasem jak dowiodły kontrole przeprowadzone w szpitalu, do śmierci kobiety doprowadziły liczne liczne nieprawidłowości w postępowaniu personelu medycznego, a nie wyrok TK. Nie pierwszy raz środowisko feministyczne cieszy się ze śmierci kobiety i jej dzieci, bo może manipulować tą śmiercią dla swoich politycznych interesów.

Jakieś światło na sytuację rzuca być może oświadczenie szpitala. Nie przesądzając, jak było, warto zapoznać się ze stanowiskiem placówki.

W każdym razie, sprawa na 100 % nie ma związku z wyrokiem TK.

Oświadczenie szpitala ws. śmierci Agnieszki z Częstochowy:

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.