Aborcjonista próbował przerwać kurs dla obrońców życia i rodziny

Na sobotni kurs dla obrońców życia i rodziny w Warszawie poza osobami  szczerze zainteresowanymi obroną życia nienarodzonych przyszedł też  aborcjonista i zwolennik ideologii LGBT. Został rozpoznany, a na  miejsce została wezwana policja. Incydent nie przeszkodził  reszcie uczestników w dokończeniu kursu.

„Cały czas nas zadziwia jak bardzo proaborcyjni aktywiści pałają nienawiścią do tych, którzy chcą uczyć się jak bronić życia oraz tradycyjnie pojmowanej rodziny. Sprawą aktywisty i jego zachowania zajmie się nasz zespół prawny.” – powiedziała Laura Lipińska, trenerka Fundacji Życie i Rodzina.

Kursy dla prolajferów Fundacja Życie i Rodzina prowadzi od wielu lat. Jest to czas zdobywania wiedzy, argumentacji, praktycznego działania oraz wymiany doświadczeń. Podczas ostatniego warszawskiego kursu na sali pojawił się chłopak, który zachowywał się dziwnie i łatwo został rozpoznany jako zwolennik aborcji i ideologii LGBT.

Został poproszony o opuszczenie sali, a prowadzący wezwali policję. W międzyczasie  aktywista wezwał prawniczkę z Kampanii Przeciw Homofobii. Prawo było jednoznacznie po stronie organizatorów – chłopak został wylegitymowany i musiał opuścić budynek. Kurs mógł być kontynuowany. To doświadczenie pokazuje jak bardzo lewej stronie brakuje argumentów i musi uciekać się do takich metod.

„Warto podkreślić, że mimo próby prowokacji, obecni na kursie trenerzy zachowali się sprawnie i profesjonalnie oraz udaremnili próbę rozbicia kursu. Bardzo się cieszymy, że w Warszawie przybyło obrońców życia i rodziny. ” – powiedział Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina.

Organizatorem kursu jest Fundacja Życie i Rodzina – jeśli Ty też chcesz działać, wejdź na stronę i wypełnij formularz: www.zycierodzina.pl/kursy

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.