„Aborcja to Zabójstwo” – obywatele złożyli ustawę do Sejmu

Blisko 150 tysięcy podpisów pod projektem ustawy „Aborcja to Zabójstwo”. We środę 28 grudnia 2022 w Święto Świętych Młodzianków Męczenników Fundacja Życie i Rodzina złożyła je do biura podawczego Sejmu.

Aborcjoniści prowadzą systemową działalność, by zabić jak najwięcej dzieci. Omijając prawo namawiają oraz pomagają w mordowaniu. Dzisiaj blisko 150 tysięcy obywateli mówi STOP temu odrażającemu procederowi!

W Polsce w ostatnich latach rozwinęło się i prężnie działa systemowe pomocnictwo w aborcji. Bezkarnie kolportowane są materiały, w których znajdziemy instruktaż, jak zabić nienarodzone dziecko. Istnieje dedykowana linia telefoniczna, gdzie kobiety znajdują doradztwo w zabijaniu w chwili, gdy są w kryzysie i łatwo je zmanipulować. Środowiska aborterów nawet nie ukrywają, że chodzi im o to, aby zabić jak najwięcej ludzi. Chwalą się, że organizują aborcję nawet dla dzieci w 9-tym miesiącu ciąży. Liczne zgłoszenia do prokuratur najczęściej kończą się umorzeniami, gdyż brak jest przepisów, na mocy których można by pociągnąć do odpowiedzialności osoby, które oferują aborcyjny instruktaż.

Dobrym przykładem, jak działa obecne prawo jest proces Justyny W. z jednej z organizacji feministycznych. Kobieta, która dostarczyła środki poronne, by zabić dziecko, wychodzi po rozprawach i w dalszym ciągu publicznie reklamuje swoje mordercze usługi i udziela porad, jak zabijać poczęte dzieci.

Ustawa „Aborcja to zabójstwo” daje prokuratorom nowe narzędzia, przy pomocy których będzie można stawiać zarzuty nie tylko pojedynczym osobom, które zostaną nakryte na pomocnictwie w aborcji, ale i tym, którzy organizują zaplecze dla rozwinięcia tego pomocnictwa w sposób systemowy.

„Fakt, że podpisy składamy w święto najbardziej bezbronnych Męczenników: Świętych Młodzianków, odczytujemy symbolicznie i z nadzieją. Bo w naszym kraju też są „herodowie”, którym nienarodzone dzieci przeszkadzają w robieniu własnej polityki. Dzieci mają prawo do swojego życia i to prawo musi być respektowane.” – mówił pełnomocnik Inicjatywy Krzysztof Kasprzak.

Z serca dziękujemy każdemu, kto podpisał projekt i kto zbierał podpisy. To dzięki ludziom dobrej woli trafia dziś do Sejmu ustawa w obronie tych, którzy sami bronić się nie mogą – mówili przedstawiciele Inicjatywy.

Zbiórkę podpisów koordynowała Fundacja Życie i Rodzina. Treść projektu oraz uzasadnienie można znaleźć także na stronie www.AborcjaToZabojstwo.pl. Marszałek Sejmu ma teraz 3 miesiące na skierowanie projektu do I czytania.

Złożenie podpisów pod „Aborcja to Zabójstwo” – GALERIA ZDJĘĆ:

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Szwajcarskie władze na ponad rok odebrały rodzicom 16-letnią córkę. Wszystko dlatego, że rodzice sprzeciwili się

23 lipca, 2024

Homopropaganda wdziera się do świata najmłodszych. Szwedzka dziennikarka i pisarka Lisa Bjärbo napisała książkę dla

22 lipca, 2024

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.