Aborcja – „to powinno być zakazane”

Aborcja to bardzo okrutny sposób zabicia najbardziej niewinnego człowieka – nienarodzonego dziecka. Słuszna więc była uwaga jednego z przechodniów, który zatrzymał się przy nas podczas pikiety we wtorek 11 kwietnia na ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej: „To powinno być zakazane”.

Jako wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina, czyli organizacji, która staje w obronie tych najsłabszych, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę – i będziemy o to walczyć. Nasza walka rozgrywa się w wielu miejscach – przy szpitalach, na ulicach, w szkołach, w kościołach… Poruszamy ludzkie sumienia i pokazujemy prawdę – „konsekwencje” aborcji, tj. zdjęcia zabitych dzieci, którym odmawia się prawa do bycia człowiekiem, a zamiast tego nazywa „komórkami”, „płodami”, „tkankami”. Już za kilka miesięcy także w Białej Podlaskiej będziemy zbierali podpisy pod Inicjatywą Obywatelską „Zatrzymaj Aborcję”. Już dziś zachęcamy do jej poparcia!

Reakcje przechodniów podczas naszej pikiety były różne – od pozytywnych, po krytyczne i niechętne. Ale pokazywały, że nie można pozostawać obojętnym na dramat aborcji. Jest to bowiem tragedia, wobec której nie ma opcji pośrednich – albo staje się po stronie życia, albo śmierci.

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.