Aborcja oburza Nałęczowian

Dnia 3 lutego już po raz trzeci odbyła się pikieta w małym miasteczku kuracyjnym – Nałęczowie. Zarówno kuracjusze, jak i mieszkańcy miasta, mogli zobaczyć jak wygląda aborcja i porozmawiać o projekcie #ZatrzymajAborcję.

Reakcje na nasze działania były bardzo zróżnicowane. Wielu wyrażało poparcie, niektórzy nie chcieli naszej obecności w przestrzeni publicznej. Nas jednak najbardziej umocnił w działaniu fakt, że tylu przechodniów było oburzonych samym widokiem aborcji. Zdjęcia zmasakrowanych ciał nienarodzonych dzieci to przecież przerażający widok – tak jak przerażająca i straszna jest aborcja. Jak najszybciej trzeba doprowadzić do jej zakazu, przecież w niej giną dzieci!

Szansą, która jest w zasięgu ręki, jest projekt ustawy #ZatrzymajAborcję. Jego założeniem jest wyeliminowanie z polskiego prawa eugenicznej przesłanki do aborcji. Niecierpliwie czekamy na jego uchwalenie.

Dziękujemy wszystkim obecnym i wolontariuszom zaangażowanym w sobotnią pikietę, którzy mimo obowiązków pragnęli uczestniczyć w pikiecie.

Klaudia Frączek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.