Aborcja jest straszna. Marsz dla życia w Poznaniu

Są osoby, którym nie podoba się pokazywanie prawdy o aborcji i zdjęć ofiar tego procederu. Jednak to właśnie konfrontacja z prawdą jest pierwszym krokiem do zmiany myślenia. Dlatego przy okazji Marszu dla życia, który odbył się w Poznaniu, stanęliśmy z pikietą antyaborcyjną.

Nie można przejść obojętnie wobec ludobójstwa na bezbronnych dzieciach, a aborcja z pewnością jest ludobójstwem. Liczby przeprowadzanych rocznie aborcji są zatrważające. Pisaliśmy o tym w artykule: 73 miliony zabitych dzieci rocznie. Ofiary biznesu aborcyjnego. Miliony istnień ginie z rąk lekarzy, matek i grup aborcyjnych. Nie tylko oni mają krew na rękach – mają ją również politycy, którzy sprzeciwiają się ustawom zwiększającym ochronę życia.

marsz dla życia w poznaniu
Aborcja jest straszna. Marsz dla życia w Poznaniu

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.