Zwolennicy aborcji nie mają argumentów, ale wyzwiska. Relacja z Kęt

W Wielki Piątek wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina zorganizowali pikietę w Kętach. Przed godziną 14:00 rozłożyliśmy baner informujący o tym, jak wygląda aborcja. Staliśmy przy głównych ulicach miasta. Wielu przechodniów, a szczególnie kierowców, mogło zobaczyć nasze przesłanie.

Reakcje ludzi były przede wszystkim pozytywne, lecz nie zabrakło również negatywnych opinii zwolenników zabijania nienarodzonych dzieci. Zaskoczyła mnie zwłaszcza pewna kobieta, która podeszła do nas, przypomnę – w dzień, w czasie którego wspomina się mękę i śmierć Chrystusa, dzień który jest dniem wzmożonej pobożności i gorliwych praktyk religijnych – a zadeklarowała się jednocześnie jako katoliczka i zwolenniczka aborcji. To absurdalne! Inna z przechodzących natomiast postanowiła zamiast argumentów stwierdzić, że „jesteśmy tak głupi, na jakich wyglądamy”. Takie zachowania i wypowiedzi pozostawię bez komentarza. Zależy nam na argumentach, których u strony przeciwnej jakoś… brak. Po pikiecie przyszedł do nas pan, który powiedział, że jest lekarzem, wyraził wielkie wsparcie, pogratulował odwagi i poprosił o częstsze organizowanie pikiet antyaborcyjnych na terenie Kęt.

Paulina Stachecka

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.