„Zło” antyaborcyjnego plakatu – relacja z Puław

W piątek 16 grudnia wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina wraz z sojusznikami po raz pierwszy stanęli przed Galerią Zieloną, aby głosić prawdę o aborcji wśród puławskich przechodniów. Prezentowe przez nas treści zwracały uwagę mieszkańców wzbudzając silne emocje.

dsc_0028W pewnym momencie jedna z przechodzących kobiet wyraziła zarazem przerażenie i oburzenie, twierdząc, że dzieci nie powinny patrzeć na takie treści, gdyż mogą one negatywnie wpłynąć na ich psychikę. Sądziła, że nie powinno się rozmawiać z dzieckiem na takie tematy jak aborcja. Odpowiedź z naszej strony była spokojna i rzeczowa: pokazując czym jest aborcja nigdy nie spotkaliśmy się z tym, by nasze plakaty źle wpłynęły na jakieś dziecko. W rzeczywistości ukazują one prawdę o prawdziwym cierpieniu i krzywdzie mordowanych podczas aborcji dzieci. Faktycznie, czasami widujemy jak wielkim problemem jest pokazywanie tego jak wygląda aborcja, jednak jest to problem osób popierających zabijanie dzieci, skonfrontowanych z prawdą.

Spotkaliśmy się również z wyrazem uznania jednej z kobiet, która stwierdziła, że nasze inicjatywy są dobre, potrzebne i należy je podejmować. W swoich działaniach pokazujemy prawdę, która może odmienić nastawienie społeczeństwa do aborcji.Kolejna akcja przed nami już 23 grudnia. Więcej informacji o naszych akcjach w Puławach na stronie Fundacja Życie i Rodzina: Puławy.

Iga Leszek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.