Zbrodnie w polskich szpitalach – zobaczcie skany dokumentów!

Tak jak obiecaliśmy. Wrzucamy fragmenty pism, które otrzymaliśmy od szpitali w sprawie procedur dotyczących zabijania poczętych dzieci. Niektóre zdania mrożą krew w żyłach. Pod ładnymi słowami kryje się przerażająca rzeczywistość. Abortowane dzieci – jeśli urodzą się mimo próby zabójstwa – są pozostawiane na śmierć. Nie próbuje się ich nawet ratować…

Czy rozumiecie jak ważne jest aby wreszcie skończyć z tym barbarzyństwem? Gdy maleństwa rodzą się żywe, walczą o życie, próbują złapać oddech, duszą się w męczarniach, wtedy personel szpitali zgodnie z procedurą… ma patrzeć na to wszystko i nie ratować dziecka przed śmiercią! Tak w majestacie prawa traktuje się polskich obywateli poddawanych aborcji. Tak kpi się z Konstytucji, która nakazuje ochronę życia każdego człowieka.

Trybunał Konstytucyjny musi zakończyć to barbarzyństwo

Pytamy zatem sędziów Trybunału Konstytucyjnego – który przepis Konstytucji na coś takiego pozwala? Kiedy wreszcie prawo do życia przestanie być pustym frazesem i zacznie być realizowane w ustawie? 3 lata temu prawie milion Polaków zażądało ochrony życia niepełnosprawnych dzieci sygnując projekt #ZatrzymajAborcję. Pora skończyć ze zbrodnią w polskich szpitalach!

Jej postulaty mogą wypełnić teraz sędziowie Trybunału Konstytucyjnego – 22 października będą obradować i ocenią, czy selekcja dzieci ze względu na potencjalne wrodzone choroby – jest zgodna z Konstytucją RP.

Możecie się też podpisać pod petycją do TK: https://www.twojepetycje.pl/petycje/o-ochrone-zycia-dzieci-zagrozonych-aborcja-petycja-do-julii-przylebskiej/

Zbrodnie w polskich szpitalach – skany dokumentów:

Poniżej odpowiedzi z Instytut Matki i Dziecka, Szpital Średzki Serca Jezusowego, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny We Wrocławiu i Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Szpital im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Sąd rejonowy w Lublinie skazał ks. Mirosława Matusznego za prezentowanie prawdy o aborcji.

22 maja, 2024

O możliwości zahamowania aborcji tabletkami i uratowania dziecka wspominała pediatra z wieloletnim stażem dr Grażyna

21 maja, 2024

W Sejmie Rzeczypospolitej miały miejsce wystąpienia dotyczące 4 projektów ustaw o aborcji. W sprawę zaangażowało

20 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.