Zbiórka podpisów pod obywatelską ustawą StopLGBT rozpoczęta!

Dziś na konferencji prasowej ogłosiliśmy start zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem #StopLGBT mającym na celu ochronę przestrzeni publicznej przed homopropagandą. Marszałek Sejmu zarejestrowała inicjatywę, co oznacza, że mamy czas do końca października, aby zebrać co najmniej 100 tysięcy podpisów poparcia. Po tym terminie podpisy muszą trafić do biura na Ogrodowej w Warszawie, przeliczone i złożone w Sejmie.

Artykuł 18. Konstytucji RP brzmi: Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Ustawa #StopLGBT ma na celu wprowadzenie gwarancji faktycznej ochrony małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa poprzez eliminację z przestrzeni publicznej zgromadzeń negujących te podstawowe wartości.

Dość narzekania, że homolobby posuwa się coraz dalej. Aktywnie postawimy im tamę! Chcemy Polski wolnej od ideologii LGBT.

Wszystkich zapraszamy do wspólnego zbierania podpisów. Projekt, uzasadnienie i kartę należy pobrać ze strony www.LGBTstop.pl.


[rl_gallery id=”6264″]

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.