Zabezpiecz swoje dziecko przed warsztatami gender w szkole [wzór oświadczenia]

gender

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym przygotowaliśmy specjalne oświadczenie dla rodziców, które zabezpieczy dzieci przed uczestnictwem w prowadzonych w szkole warsztatach genderowych. Druk trzeba pobrać i wydrukować, a następnie dostarczyć do swojej szkoły. Warto wziąć potwierdzenie złożenia pisma, np. pieczątkę szkoły i podpis osoby przyjmującej na kopii.


Co roku w niektórych szkołach próbuje się wprowadzać warsztaty, spotkania, wykłady (często prowadzone przez organizacje LGBT itp.). Zajęcia te w swojej treści zazwyczaj są po prostu nachalną propagandą ideologii gender i LGBT w obszarach seksualności, tożsamości płciowej, antykoncepcji oraz tzw. „płci społeczno-kulturowej”. Często nie są o nich informowani rodzice. Tak być nie może! W niektórych szkołach uczniowie są też poddawani presji, by osoby z zaburzeniami identyfikacji płciowej traktować niezgodnie z ich faktyczną płcią (np. w sytuacjach dotyczących korzystania z toalet, przebieralni, użycia zaimków niezgodnych z płcią biologiczną).


Poniższe oświadczenie zabezpieczy wasze dzieci przed podobnymi sytuacjami, a Wam, Drodzy Rodzice, pozwoli wychowywać je zgodnie z własnymi przekonaniami, co gwarantuje Wam Konstytucja RP.

DRUK DO POBRANIA:

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.