Zaapeluj o zajęcie się projektem #ZatrzymajAborcję – aplikacja WYŚLIJ LIST DO POSŁA

Komisja Polityki Społecznej i Rodziny nie planuje w najbliższym czasie zajmować się ustawą #ZatrzymajAborcję. W czasie, gdy posłowie opóźniają prace nad złożonym przez obywateli projektem, co 8 godzin w którymś z polskich szpitali zabijane jest kolejne dziecko.

Dlatego na stronie www.zatrzymajaborcje.pl uruchomiliśmy nową aplikację pozwalającą na wysłanie listu do posłów z komisji, aby nie pozwolili na okrutne zabijanie kolejnych dzieci, ale przyspieszyli procedowanie projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ. Wystarczy wejść na stronę, wybrać z listy komisję i zaznaczyć posłów i wraz z niepełnosprawnym dzieckiem wysłać im apel o jak najszybsze podjęcie prac nad zakazem aborcji eugenicznej.

Każdy dzień odsuwania uchwalenia #ZatrzymajAborcję, to kolejne zabite dzieci!

www.zatrzymajaborcje/list-do-posla/

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.