Wytrwałość dla nienarodzonych. Akcja w Białej Podlaskiej

We wtorek w samo południe zebraliśmy się na deptaku na ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej przygotowani na trudne warunki pogodowe. Jednak ani mróz ani padający coraz gęstszy śnieg nie zniechęciły nas do działania. Wiedzieliśmy, że nasza akcja może pomóc – uratować choćby jedno nienarodzone dziecko, choćby jedna kobietę, choćby jedną rodzinę. W to wtorkowe południe uświadamialiśmy mieszkańcom miasta czym jest aborcja.

Nasz baner, ukazujący z jednej strony ciało zabitej w wyniku aborcji z dziewczynki, z drugiej informujący o ogromnej liczbie dzieci zabijanych w 11. tygodniu swojego życia, zauważalnie budził zaciekawienie. Wielu przechodniów przystawało, czytało napisy i przyglądało się zdjęciom. A ruch był tego dnia spory – ul. Brzeska jest ulicą, na której wielu białopodlaszczan robi zakupy, przechodziła tamtędy również młodzież.

Wiemy, że docieranie z prawdą do ludzkich sumień jest pracą długotrwałą. Wiemy również, że warto to robić – dla nienarodzonych. Dlatego już niedługo kolejne akcje, o których informujemy na Fundacja Życie i Rodzina: Biała Podlaska.

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Miejska Biblioteka Publiczna w Żorach im. Ottona Sterna postanowiła włączyć się w czerwcowe propagowanie wypaczeń

12 czerwca, 2024

Gdzie bezpiecznie urodzić dziecko, mając pewność, że w tym miejscu i rękami tych ludzi nikogo

11 czerwca, 2024

Po zdecydowanej wygranej prolajferów na wysłuchaniu publicznym w Sejmie komisja Nadzwyczajna ds. aborcji spanikowała. Na

6 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.