Wystawa Stop Dewiacji w Ełku!

TU POWINNO WYŚWIETLIĆ SIĘ ZDJĘCIE - sprawdź przeglądarkę.
Wystawa STOP DEWIACJI Fundacji Życie i Rodzina wywieszona w Ełku.

Wystawa Stop Dewiacji ponownie pojawiła się w przestrzeni publicznej. Tym razem stanęła w Ełku. Banery pokazujące prawdę o zagrożeniach związanych z homoseksualizmem zawisły na ogrodzeniu przy jednej z ełckich szkół.

TU POWINNO WYŚWIETLIĆ SIĘ ZDJĘCIE - sprawdź przeglądarkę.
Projekt STOP DEWIACJI Fundacji Życie i Rodzina uświadamia w Ełku.

Wystawa od razu wzbudziła duże zainteresowanie i emocje. Już podczas jej instalacji zjawił się patrol policji, któremu zgłoszono „zaniepokojenie” naszymi działaniami. Taka reakcja pokazuje tym większą potrzebę poinformowania mieszkańców Ełku o tragicznych konsekwencjach homoseksualizmu. Ukrywanie, czy zakłamywanie faktów i badań naukowych dotyczących niebezpieczeństwa tego zjawiska stanowi realne zagrożenie, przed którym musimy chronić nasze rodziny.

Wystawa będzie eksponowana w Ełku przez najbliższe dwa tygodnie.

 

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Aborcja z przyczyn psychiatrycznych miała uleczyć pacjentkę, jednak tak się nie stało. Zabicie dziecka pozostawia

8 lipca, 2024

Amerykańska organizacja non profit Voice of Voiceless (Głos niemających głosu) oferuje wsparcie dla byłych homoseksualistów

4 lipca, 2024

Już we wrześniu tego roku w Warszawie otworzy się Queer Muzeum, czyli miejsce upamiętniające historię

3 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.