www. pikietuj.pl – nowy portal wspierający pikiety antyaborcyjne w Internecie

Fundacja Życie i Rodzina od ponad pół roku gromadzi informacje nt. aborcji wykonywanych w polskich szpitalach, a także prowadzi akcje protestacyjne pod tymi placówkami, w których zabijane są dzieci nienarodzone.

Pierwsze pikiety miały miejsce pod Szpitalem Bielańskim w Warszawie, gdzie stanowisko kierownika kliniki ginekologiczno-położniczej od lat zajmuje znany aborter – dr Romuald Dębski.

Później rozpoczęliśmy akcję pod Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu, gdzie w latach 1998-2016 w tym toruńskim szpitalu pozbawiono życia 68 dzieci, w tym 56 z powodu podejrzenia choroby lub uszkodzenia. Protest szybko przyciągnął zainteresowanie mediów oraz mieszkańców Torunia, którzy zaczęli przychodzić pod szpital i wspierać naszych aktywistów.

W ostatnich tygodniach uzyskaliśmy również informację z Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie, że w latach 2011-2015 pozbawiono tam życia 11 dzieci. We wszystkich przypadkach wskazaniem do aborcji było podejrzenie choroby u dzieci.

Nasze pikiety trwają także na Śląsku – pod Szpitalem Wojewódzkim w Bielsku-Białej oraz Uniwersyteckim Centrum Klinicznym im. prof. K. Gibińskiego ŚUM w Katowicach. Od 2011 roku w obu tych szpitalach życie straciło łącznie 48 dzieci.

Pod każdą z tych placówek domagamy się od dyrekcji szpitala wydania oświadczenia o zaprzestaniu wykonywania aborcji. Wierzymy, że powstrzymanie w Polsce mordu na nienarodzonych dzieciach jest możliwe, jeżeli aktywni obywatele będą konsekwentnie dawać wyraz swojemu oczekiwaniu.

Wiemy, że postulat ten znajduje szerokie poparcie w społeczeństwie, dlatego osobom nie mogącym bezpośrednio uczestniczyć w pikietach postanowiliśmy umożliwić również włączenie się w nasz protest za pośrednictwem portalu: www.pikietuj.pl

Zespół FŻiR

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.