Witamy w Nałęczowie. Pierwsza pikieta antyaborcyjna

W niedzielę 21.05 wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina zawitali do Nałęczowa. Miejscowość przywitała nas bardzo słoneczną pogodą. To była pierwsza pikieta organizowana w uzdrowisku.

Akcja nie mogłaby się odbyć bez zaangażowania miejscowych wolontariuszy oraz działaczy Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, za co dziękujemy.

Reakcje przechodniów były zazwyczaj pozytywne. Jedną z reakcji o, której warto wspomnieć, jest dopowiedzenie jednej pani, która podała informację na temat tego, iż komórki zabitych dzieci mogą znajdować się w takich produktach, jak na przykład kosmetyki, czy szczepionki. Cieszy nas wyczulenie Nałęczowian na problem nieludzkiego traktowania nienarodzonych dzieci. Widzimy, że troska o dzieci, bez względu na to, czy się narodziły, czy jeszcze nie, leży na sercu mieszkańców także tego miasta.

Przedstawiamy fotorelację z akcji

[masterslider id=”24″]

Klaudia Frączek

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.