Węgierski sprzeciw wobec homolobby

Węgry stały się jednym z pierwszych krajów na świecie, które zdecydowały się na stanowczy sprzeciw wobec homolobby i wobec propagowania szkodliwych wartości w społeczeństwie, szczególnie wśród osób najmłodszych. Piętnastego czerwca węgierski parlament przyjął ustawę antypedofilską. Jakie zapisy są w niej zawarte i co tak bardzo oburzyło środowiska LGBT?

Zapisy węgierskiej ustawy

Węgierska ustawa antypedofilska mówi nie tylko o zaostrzeniu kar dla pedofilów, lecz też o szkodliwej dla najmłodszych ideologii LGBT. Zakazane jest jej propagowanie wśród dzieci oraz mówienie o niej jako o celu samym w sobie. O homoseksualizmie, czy zjawisku zmiany płci z najmłodszymi będą miały możliwość rozmawiać wyłącznie uprawnione do tego, wskazane przez odpowiednie władze organizacje.

Co to oznacza w praktyce?

Jak łatwo się domyślić, środowiska LGBT w Europie natychmiast podjęły temat, rozpoczynając stygmatyzację Węgier. Cała sytuacja chętnie przedstawiana jest dość skrajnie, co ma służyć jedynie wywołaniu buntu i polaryzacji nastrojów społecznych. Hmoseksualiści na Węgrzech mieliby w wyniku opisywanej ustawy rzekomo tracić wszystkie prawa i stawać się osobami prześladowanymi. W praktyce chociażby przepis mówiący o zakazie propagowania homoseksualizmu i zmiany płci wśród dzieci oznacza tyle, że tematem zajmą się uprawnione do tego osoby, posiadające wiedzę uprawniającą do wytłumaczenia tych zjawisk w odpowiedni sposób. Celem nie jest wyparcie istnienia homoseksualistów, a jedynie powstrzymanie przed zachęcaniem dzieci do tego rodzaju zachowań i sprzeciw wobec mody, którą możemy obserwować szeroko na Zachodzie Europy, ale również coraz częściej także w naszym kraju.

Spór ideologiczny i polityczny w Europie

Temat węgierskiej ustawy chroniącej dzieci został chętnie podjęty przez organy Unii Europejskiej. Stał się on niczym innym, jak kolejnym etapem ideologiczno-politycznego sporu w Europie i pretekstem do tego, aby uderzyć w niewygodne dla niektórych środowisk węgierskie władze. Znowu możemy śledzić czystej postaci hipokryzję środowisk LGBT. Pod płaszczykiem rzekomej ochrony dzieci przed „prawicową indoktrynacją”, pod pretekstem walki o wolności człowieka, próbuje się ugrać polityczny kapitał. Tracą na tym nie tylko same dzieci, ale też całe rodziny, które każdego dnia zmagają się z wieloma dramatami z dala od wielkiej, europejskiej polityki. Nawet z ochrony dzieci przed pedofilią oraz „edukacją” seksualną prowadzoną przez nieuprawnione do tego osoby można stworzyć nośny temat, podburzający tłumy do protestów. Tłumy, które w imię tolerancji gotowe są wręcz linczować ludzi o światopoglądzie innym niż mają sami. Jak przekonywaliśmy wielokrotnie w naszych artykułach, środowiska LGBT nie są wolne od czynów pedofilskich, tak chętnie przypisywanych chociażby księżom katolickim, a problem ten jest celowo zamilczany. Kto zatem naprawdę chce chronić dzieci, a kto walczyć światopoglądowo i politycznie? Odpowiedź na to pytanie wydaje się jednoznaczna…

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Mocny początek wystąpień pro-life w Sejmie! Kaja Godek w obronie polskich dzieci: są mordowane bestialsko,

16 maja, 2024

Ostatnia rozprawa w sprawie, jaką założyła Księdzu Mirosławowi Matusznemu aborcjonistka Katarzyna Kotula. Tym razem w

14 maja, 2024

Ważna informacja dla osób, które zgłosiły się na wysłuchanie publiczne w sprawie aborcji w Sejmie!

12 maja, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.