Wadowice przeciwko aborcji

We wtorkowe popołudnie, 17 stycznia, na placu Jana Pawła II w Wadowicach odbyła się pikieta obrońców życia nienarodzonego.

Wadowice18.01.2016_txtMieszkańcy miasta mogli zobaczyć na banerze zdjęcie abortowanej dziewczynki oraz usłyszeć z głośnika to, jak wielkim złem jest aborcja. Sprawą zainteresowały się lokalne media – dziennikarz Marcin Płaszczyca z portalu Wadowice24.pl oraz blogerka Elżbieta Łaski. Wśród pikietujących, oprócz wolontariuszy Fundacji, znaleźli się także członkowie Młodzieży Wszechpolskiej, później do zgromadzonych dołączyło kilku przechodniów. Pikieta przebiegła spokojnie i mimo że nie zabrakło negatywnych komentarzy, przeważały słowa wsparcia dla obrońców życia.

Iza Snażyk

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

Lewacka nagonka medialna na ludzkie życie ma sprawić, iż kobiety będą postrzegać ciążę jako stan,

21 czerwca, 2024

Minister Zdrowia Izabela Leszczyna żąda kary dla Pabianickiego Centrum Medycznego za odmowę aborcji. Szpital miałby

20 czerwca, 2024

Tranzycja dzieci jest nie do zaakceptowania. W American College of Pediatricians powstał tekst deklaracji przeciwko

20 czerwca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.