W Lublinie ruszyła zbiórka podpisów pod #ZatrzymajAborcje

Dotychczasowa ustawa pozwala na zabijanie chorych dzieci przed narodzeniem. To dyskryminujące chorych i upośledzonych prawo jest dla nas nie do przyjęcia. Dlatego w Lublinie rozpoczęliśmy zbiórkę podpisów pod projektem ustawy, który to zmieni – pod #ZatrzymajAborcje.

Akcja spotkała się z ogromną życzliwością mieszkańców miasta. Plakat informujący o aborcjach dokonywanych w polskich szpitalach oraz informacja płynąca z megafonu na temat projektu wzbudzały zainteresowanie przechodniów. Wielu z nich poparło inicjatywę. Przed nami kolejne pikiety, w trakcie których mieszkańcy Lublina będą mogli wyrazić wsparcie dla zakazu mordowania niepełnosprawnych dzieci. Kolejna już 19 lipca na Placu Litewskim.

Aby inicjatywa była skuteczna potrzeba wielu ludzi dobrej woli. Nienarodzone dzieci potrzebują także Ciebie. Zgłoś się –  https://zycierodzina.pl/zatrzymajaborcje/ – i uratuj ludzkie życie!

Magdalena Łońska

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.