Presja ma sens! Ustawa 1846 nie będzie uchwalona, ale trzeba działać dalej – nowy „chory” projekt trafił do Sejmu!

Najnowsze doniesienia mówią, że ustawa segregacyjna nr 1846 (tzw. ustawa Hoca) nigdy nie trafi pod obrady Sejmu. To widoczny efekt nacisku społecznego. To obywatele dzwoniąc i pisząc do posłów m.in. w ramach akcji ZatrzymajSegregacje.pl sprawili, że rządzący muszą zmienić plany. Niestety trzeba działać dalej – w planach jest kolejny projekt, który jest jeszcze bardziej „chory” od poprzedniego.

W ostatnich dniach nacisk społeczny był znaczny, bo ustawa, która przeszła już poprawki w Komisji Zdrowia i miała być uchwalona podczas II-go czytania w Sejmie, spadła z porządku obrad. Rządzący chcą ukryć ustawę 1846, co jest wyraźnym sukcesem społeczeństwa, które nie chce przymusu szczepień preparatami mającymi związek z biznesem aborcyjnym.

Nowa „chora” ustawa – 1981

Co prawda, po cichu partia rządząca przygotowała nową ustawę (o sejmowym numerze 1981), która pokazuje jak bardzo władza oderwała się od swoich wyborców. Nowy projekt zakłada powszechne i nieustanne testowanie całego społeczeństwa na obecność wirusa Sars-Cov-2 (testowanie min. raz w tygodniu). Do tego napuszcza pracodawców na pracowników, którzy mają pilnować aby zatrudnione przez nich osoby miały zawsze aktualny wynik testu na koronawirusa. Jeśli tego nie dopilnują to narażają się na wypłaty odszkodowań tym pracownikom, którzy zachorują na COVID-19.

Tym samym akcja #ZatrzymajSegregację nadal jest aktualna i trzeba ją kontynuować. Nie możemy pozwolić na szczucie na siebie pracodawców i pracowników. Czas zakończyć ten cyrk! Na stronie www.ZatrzymajSegregacje.pl cały czas jest lista posłów do których trzeba pisać i dzwonić!

Nie bądź obojętny!  Wspieraj działania Fundacji! Jeśli uważasz, że to co robimy, jest dobre i słuszne, pomóż to kontynuować! Nawet niewielkie wpłaty mają znaczenie. Numer konta: 47 1160 2202 0000 0004 7838 2230

Sprawdź podobne wpisy

NAMBLA to amerykańskie stowarzyszenie, które opowiada się za zmianą przepisów dotyczących seksu z nieletnimi. Ponadto

17 lipca, 2024

W Sejmie wygrało życie. Posłowie odrzucili ustawę o dekryminalizacji aborcji. Faktycznie projekt legalizował mordowanie dzieci

15 lipca, 2024

Nie od dziś wiadomo, że lobby LGBT chętnie wyciąga rękę po dzieci. W Kielcach zaplanowano

15 lipca, 2024

Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć, co się dzieje? A może umykają Ci ważne wydarzenia? Pokonaj cenzurę treści pro-life: zapisz się na newsletter! Będziemy informować Cię bezpośrednio i już nic nie przegapisz.